FÓRUM

Kérdezz-Válaszolok

Kérdezz-Válaszolok  

RSS

Klink Zoltan
(@klink-zoltan)
New Member
Csatlakozva: 3 hét telt el
07/08/2019 8:12 de.  

Kérdezz a csapattal kapcsolatban, ha tudok, válaszolok! KZ

A téma módosítva: 2 hét telt el 2 alkalommal , Eger SE

Idéz
peti1988
(@peti1988)
New Member
Csatlakozva: 2 hét telt el
07/08/2019 2:58 du.  

Üdvözlöm. 

Az első forduló után tett nyilatkozatában elmondta, hogy nem kapta vissza a pályán a csapattól azt, amit begyakoroltak. Ez a játékosok egyéni képességeire, mentális okokra, vagy arra vezethető vissza, hogy az ellenfél ráerőltette az akaratát a csapatra? Esetleg a választott taktika nem működött a Cegléd ellen?

VálaszIdéz
Klink Zoltan
(@klink-zoltan)
New Member
08/08/2019 6:05 de.  

@peti1988

Üdvözlöm!

A mi játékunk a dominanciáról kell , hogy szóljon. Ezt csak úgy lehet megvalósítani, ha a csapat, csapatként működik. Az első védők a támadóink. Amennyiben a "frontvonal" nem funkcionál megfelelően átjátszható a középpálya ívelésekkel. Csak annyit kértem tőlük,akadályozzák ezt meg. A 3. osztály túlnyomó többsége mélységi indításokkal operál, nem kombinációs játékkal hozza ki a labdát. Ez volt az a pont, ahol sokszor hibáztak. Nem vagyunk "magas" csapat, ilyen előnyt még egyszer nem adhatunk senkinek. A foci ezen része nem atomfizika, csak figyelem és fegyelem kérdése. A hétvégén sokkal agresszívebben fogják ezt csinálni.

VálaszIdéz
peti1988
(@peti1988)
New Member
08/08/2019 8:58 de.  

@klink-zoltan

Köszönöm a választ. 

VálaszIdéz
balu422
(@balu422)
New Member
12/08/2019 6:37 du.  

Mester!

Gratulálok a győzelemhez! 0:2-ről fordítani, az mindent elmond! Véleménye szerint fizikálisan, vagy játékban tart előbbre a csapat? Mire számít, miben látunk további előrelépést?

VálaszIdéz
Klink Zoltan
(@klink-zoltan)
New Member
14/08/2019 1:32 du.  

@balu422

üdv! Egyértelműen fizikálisan tartunk előrébb,de a játék elemeinek gyakorlása is gőzerővel folyik. Az alapokat leraktuk,de az utómunkára még sok-sok energiát kell fordítanunk. A csapat átlagéletkora 20.2 év, van mit tanulniuk. Együttes mozgás,monitorozás,egymás verbális segítése,csapatrészek kohéziója..Szóval van munka bőven,de ez szó szerint napról-napra jobb lesz. A védekezés stabilizálása az elsődleges feladat,szeretném a hétvégi meccset kapott gól nélkül lehozni.

VálaszIdéz
balu422
(@balu422)
New Member
14/08/2019 1:57 du.  

@klink-zoltan

Köszönöm a választ! Én is így gondolom - helyesebben ezt szerettem volna hallani. De nyugtasson meg, hogy a védekezés stabilizálása nem lesz egy "told be a buszt" jellegű foci, hanem marad a nyíltsisakos támadó jellegű foci, legalábbis én azt gondolom, hogy ilyet szeretne látni a pályán. Már csak azért is, mert a védekező típusú csapatokkal Dunát lehet rekeszteni, de azt sejtem, hogy itt és most valami más a cél.

VálaszIdéz
Klink Zoltan
(@klink-zoltan)
New Member
16/08/2019 1:30 du.  

@balu422

Nem toljuk be a buszt sehová 🙂 Védekezni szervezettten az ellenfél térfelén is lehet! Gyakoroljuk,tanuljuk és megint gyakoroljuk..

VálaszIdéz
balu422
(@balu422)
New Member
17/08/2019 11:19 de.  

Köszönöm a választ!

Ha létezik a kifejezés, akkor én ezt offenzív védekezésként jellemzeném. A vasárnapi meccs különösen pikánsnak ígérkezik több szempontból is:

- Az ellenfél megyei rivális

- Az ellenfél attól az ESMTK-tól kapott ki az első fordulóban, akiket a másodikban bravúros második félidővel csapata az Ön vezérletével vert meg.

Sok sikert!

VálaszIdéz
Share:
Scroll Up

Munka

Kérem Bejelentkezés vagy Regisztráció