Felsővárosi Sporttelep Hírek labdarúgó-bajnokság Megyei I. o. Mérkőzés NB III. Női felnőtt NŐI NB II. 2023-10-09 A Heves vármegyei első osztályú Eger SE második együttese szabadhétvégés. A következő mérkőzését, így október 21-én, szombaton játssza a gárda a Petőfibánya együttese ellen. Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás! Continue Reading Previous U11: ,,Küzdöttek szívből és harcoltak együtt/egymásért a gyerekek.”Next U13: ,, A fegyelmezettséget végig meg kell tartani.” More Stories Hírek NB III. NB3: Az első felkészülési mérkőzés jön 2026-06-26 Hírek Torna U11 Utánpótlás U11: Két csapattal, két korosztályban az egri kupán 2026-06-25 Hírek Torna U8 Utánpótlás U8: Ötödik hely a Balatonon 2026-06-25 Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakításaHozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.