U16: Győzelem a Tarpa ellen

U16-os korosztályú együttesünk a dobogóért küzdő Tarpa csapatát fogadta Egerben. A mérkőzés részletes jegyzőkönyve ellenfelünkre kattintva érhető el.

Egyáltalán nem számíthattunk könnyű mérkőzésre, hiszen a szabolcsaik úgy utaztak hozzánk, hogy sikerükkel reális esélyük marad a dobogóra.

A csapatunk nagyon koncentrált volt és nagy akarással ment bele a mérkőzésbe. Az első félidőben kilenc perc alatt szereztünk két gólt. Először Szabó Ádám, majd Neufeld Tamás volt eredményes, így két gólos előnnyel vonulhattunk pihenőre. A második félidő elején Demeter Buda talált be és ekkor már kezdett valami nagyszerű kialakulni. A vendégek csak az utolsó percben tudtak szépíteni, így a mieink 3:1 arányban múlták felül a sokkal esélyesebb vendégeket.

A mérkőzésről készült fényképeket ITT lehet megtekinteni (facebook elérés szükséges).

A csapat ezzel a sikerrel, a célkitűzését elérte és a következő szezonban is a kiemelt bajnokságban fog szerepelni.

Hegedűs Dávid vezetőedző értékelése:
“Az értékeléshez minden játékostól kértünk egy-egy mondatot:
“Együtt, Megcsináltuk!”
“Szervezett védekezés!”
“Csapatmunka, szervezett játék!”
“Sorok közötti távolságok rendben voltak”