NŐI FUTSAL NB1: Történelmi győzelem a DVTK otthonában

Női futsal NB1-es labdarúgó csapatunk a bajnokság harmadik fordulójában Miskolcra utazott, ahol a tavalyi negyedik helyezett DVTK-Vénusz csapata látta vendégül. A részletes jegyzőkönyv ellenfelünkre kattintva érhető el.

A két város közelségének köszönhetően rengeteg egri néző jelent meg a lelátókon, ami már a meccs előtt feldobta a lányokat.

A bajnoki egészében sikerült magas intenzitást mutatnunk és sok remek megoldásnak is tapsolhattak a kilátogatók. A derbi elején megszereztük a vezetést, amit egy kavarodás után öngóllal egalizáltak a borsodiak, de végül megérdemelt sikert arattunk, amellyel az első NB1-es győzelmüket is megszerezték a lányok!

A csodálatos góljainkról készült összefoglaló IDE kattintva érhető el.

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése:
“A győzelem mellett a mutatott játéknak és akaratnak is nagyon örülök. A lányok egyre magabiztosabbak és remélem, hogy sikerül még jobban csiszolnunk a játékot, hogy további győzelmeknek is örülhessünk majd.”

A csapat legközelebb 2024. október 06-án 12:00 órától az Almásfüzitő otthonába utazik.