NB3: A Monor ellen folytattuk a felkészülést

NB3-as labdarúgó csapatunk előtt sűrű nap állt, hiszen két mérkőzést is játszik.

Az első találkozóra 10:00 órától, a Szentmarjay Stadionban került sor, ahol a szintén harmadosztályú Monor volt a vendégünk. Az első félidőben kiegyenlített játék során, a vendégek szereztek vezetést. A pihenő után kezdeményezőbbek voltunk, közel álltunk az egyenlítéshez, de ez sajnos még büntetőből sem jött össze, így a vendégek egy gólos győzelmet arattak.

Pályára lépett két próbajátékos, a legutóbb Füzesgyarmaton szereplő Pinte Krisztián sajnos néhány percet követően megsérült, míg a Romániában szereplő Marius a második etapban volt pályán. Leigazolásukról később dönt a szakmai stáb.

EGER SE – MONOR SE = 0:1 (0:1)
gól: Szabó B.

EGER:
Bukrán E. – Debreczeni D., Kis-Orosz M., Valkay R., Hamar B., Zvara D., Balázs P., Gíber A., Farkas G., Sós M., Hegyi Z.
csereként pályára lépett: Berecz K., Pinte K., Marius.

A keret másik fele, hamarosan Andornaktályán lép pályára. A mérkőzés 14:00 órakor kezdődik.