NŐI NB2: Magabiztos győzelem

Női NB2-es labdarúgó csapatunk a bajnokság harmadik fordulójában hazai pályán fogadta a Hatvan együttesét. A mérkőzés részletes jegyzőkönyve ellenfelünkre kattintva érhető el.

Az egri hölgyek a szakadó eső és rossz idő ellenére is végig kézben tartották a mérkőzést, a vendégek helyzetik sem jutottak el. Az első félidőben még akadt probléma a helyzetkihasználással, a második félidőben azonban már jobban koncentráltak a csajok és végül magabiztos győzelmet arattak.

A mérkőzésen Hegedűsné Vig Klaudia 5 (!!!), míg Végh Katalin 4 (!!!) találatig jutott el.

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése:
“Nagyon örülök a mai játéknak. Nem az eredménynek, hanem annak, amit a pályára kivittek a lányok. Rengeteg gyakorolt elemet viszont láttam és örülök, hogy taktikailag is fegyelmezettek voltak. Ezúton is szeretném a csapat és a klub nevében őszinte részvétemet kifejezni Dr. Vermes Róbert családjának és az Öregriek szurkolói csoportnak!

Az együttes a következő fordulóban szabadnapos, így legközelebb 2024. szeptember 28-án 18:00 órától fogadja a Gödöllő csapatát.