Galéria

 


2020


2020.12.10. – NB III. (Eger SE-Füzesgyarmati SK)


2020.12.06. – NB III. (DVSC II.-Eger SE)


2020.11.18. – NB III. (BSE-Eger SE)


2020.11.14. – NB III. (SBTC-Eger SE)


2020.11.08. – NB III. (Eger SE-Jászberényi FC)


2020.11.07. – Megyei I. o. (Eger SE II.-Hevestherm-Hevesi LSC)


2020.11.07. – U19 (Eger SE-FC Hatvan)


2020.11.01. – NB III. (Tiszafüredi VSE-Eger SE)


2020.10.31. – Megyei I. o. (Marshall-ASE-Eger SE II.)


2020.10.28. – NB III. – MOL Magyar Kupa (Eger SE-Vasas FC)


2020.10.25. – NB III. (Eger SE-Gyöngyösi AK Mátra-Beton)


2020.10.24. – Megyei I. o. (Eger SE-Maklári SE)


2020.10.24. – Női felnőtt (Eger SE – Vác-Deákvár SE)


2020.10.18. – III. Bozsik Fesztivál


2020.10.17. – Megyei I. o. (Lőrinci VSC-Eger SE II.)


2020.10.10. – Megyei I. o. (Eger SE II.-Pétervására SE)


2020.09.27. – NB III. (Eger SE-FC Hatvan)


2020.09.26. – Női felnőtt (Eger SE-Kék Duna SE)


2020.09.26. – U16 leány (Eger SE-Olasz Focisuli)


2020.09.26. – Megyei I. o. (Eger SE II.-Egerszalók SE)


2020.09.19. – MOL Magyar Kupa (Sajóbábony VSE-Eger SE)


2020.09.13. – NB III. (Ceglédi VSE-Eger SE)


2020.09.12. – Megyei I. o. (Eger SE-Gyöngyöshalász SE)


2020.09.12. – U20 leány (Eger SE-MSE-Egercsehi)


2020.09.09. – NB III. (Eger SE-Tállya KSE)


2020.09.05. – NB III. (Kisvárda Master Good II.-Eger SE)


2020.09.03. – Hering Autó-Eger SE sajtótájékoztató (Magyar Gábor fotói)


2020.09.03. – Hering Autó-Eger SE sajtótájékoztató


2020.08.30. – NB III. (Eger SE – Putnok FC)


2020.08.29. – Megyei I. o. (Bélkő SE-Bélapát – Eger SE II.)


2020.08.26. – NB III. (Sajóbábonyi VSE-Eger SE)


2020.08.23. – NB III. (Eger SE-Sényő-Carnifex FC)


2020.08.23. – Titánium Liga – Eger


2020.08.22. – Megyei I. o. (Eger SE II. – Füzesabony SC)


2020.08.13. – NB III-as csapatunk a Cutler Fitness-ben regenerálódott


2020.08.16. – NB III. (Termálfürdő Tiszaújváros-Eger SE)


2020.08.12. – NB III. Keleti csoport (Eger SE – BVSC-Zugló)


2020.08.09. – NB III. Keleti csoport (Eger SE-DVSC II.)


2020.08.06-09. -Emerson Kupa


2020.08.02. – NB III. Keleti csoport (Eger SE-Mezőkövesd Zsóry FC II.)


2020.07.25. – Edzőmérkőzés (Eger SE-III. ker. TVE)


2020.07.21. – Edzőmérkőzés (MSK Rimaszombat-Eger SE)


2020.07.15. – Edzőmérkőzés (Mezőkövesd-Zsóry SE II. – Eger SE)


2020.07.11. – Felkészülési mérkőzés (Eger SE-Budaörs SC)


2020.07.08. – Edzőmérkőzés (Eger SE-Tiszafüredi VSE)


2020.06.04. – Első edzés a kényszerszünet után


2020.04.04. – ÖREGriek ajándékcsomag átadás


2020.03.14. – NB III. Keleti csoport (Eger SE-Füzesgyarmati SK)


2020.03.08. – NB III. – keleti csoport (Eger SE-FC Hatvan)


2020.03.01. – Edzőmérkőzés (Eger SE-Besenyőtelek SC)


2020.02.15. – Edzőmérkőzés (Eger SE-Egerszalók SE)


2020.02.12. – Edzőmérkőzés (Mezőkövesd-Zsóry SE II. – Eger SE)


2020.02.09. – Imola-Hírlap Téli Kupa (Füzesabony SC-Eger SE U19)


2020.02.08. – Edzőmérkőzés (Eger SE-FTC Fülek)


2020.02.01. – Edzőmérkőzés (III. kerületi TVE-Eger SE)


2020.01.25. – Imola-Hírlap Téli Kupa (Maklár SE-Eger SE)


2020.01.20. – Első téli edzés képekben


2019


2019.12.31. – Szilveszteri futás a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban


2019.11.30-12.01. – Agriapipe Kupa


2019.12.01. – NB III. Keleti csoport (ESMTK-Eger SE)


2019.11.23-24. – Agriapipe Kupa


2019.11.24. – NB III. Keleti csoport (Eger SE-Ceglédi VSE)


2019.11.17. – NB III. Keleti csoport (Eger SE-Jászberényi FC)


2019.11.16. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Heréd LC)


2019.11.16. – NB II. – U15 (Eger SE-MVSC Miskolc)


2019.11.16. – NB II. – U14 (Eger SE-MVSC Miskolc)


2019.11.10. – NB III. Keleti csoport (Termálfürdő FC Tiszaújváros-Eger SE)


2019.11.09. – Megyei I. o. (Felsőtárkány SC-Berg System Eger SE II.)


2019.11.03. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-Balassagyarmati SE)


2019.11.02. – U15 (Eger SE-Miskolc Népkert Volán SE)


2019.11.02. – Megyei I. o. – (Berg system Eger SE II.-Egerszalók SE)


2019.10.27. – NB III. – keleti csoport (Sényő-Carnifex FC-Eger SE)


2019.10.20. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-DEAC)


2019.10.19. – Megyei I. o. (Berg system Eger SE II.-Pétervására SE)


2019.10.12. – NB III. – Keleti csoport (Ózdi Kohász SC-Eger SE)


2019.10.06. – NB III. Keleti csoport (Eger SE-Tállya KSE)


2019.10.05. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Lőrinci VSC)


2019.09.29. – NB III. – Keleti csoport (Putnok FC-Eger SE)


2019.09.21. – Magyar Kupa (Eger SE – MOL Fehérvár FC)


2019.09.21. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Marshall ASE)


2019.09.14. – Megyei I. o. (Besenyőtelek SC-Berg System Eger SE II.)


2019.09.10. – Edzés képekben


2019.09.08. – NB III. – Keleti csoport (DVTK II.-Eger SE)


2019.09.01. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-Gyöngyösi AK)


2019.08.31. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Hevesi LSC)


2019.08.25. – NB III. – Keleti csoport (Füzesgyarmati SK-Eger SE)


2019.08.24. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Füzesabony SC)


2019.08.18. – NB III. – Keleti csoport (FC Hatvan-Eger SE)


2019.08.11. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-ESMTK)


2019.08.09. – Edzés a Szentmarjayban


2019.08.04. – NB III. – Keleti csoport (Ceglédi VSE-Eger SE)


2019.07.26. – Edzőmérkőzés (Maklár SE-Berg System Eger SE II.)


2019.07.24. – Edzőmérkőzés (MŠK Novohrad Lučenec-Eger SE)


2019.07.20. – Edzőmérkőzés (Eger SE-Lőrinci VSC)


2019.07.17. – Edzőmérkőzés (DVTK II.-Eger SE)


2019.07.10. – Edzőmérkőzés (FTC Fiľakovo – Eger SE)


2019.07.01. – Első edzés képekben – Eger


2019.06.27-30. – Emerson AVENTICS Kupa – Eger


2019.06.12. – U14 – Osztályozó Mérkőzés (Eger SE-Várda Labdarúgó Akadémia)


2019.06.02. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-Putnok FC)


2019.06.02. – U14-U15 Éremátadó


2019.06.01. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-FC Hatvan)


2019.06.01. – NB III. – U15 (Eger SE-Taksony SE)


2019.05.25. – U7 Minitorna – Eger


2019.05.19. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-Sajóbábony VSE)


2019.05.18. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Heréd LC)


2019.05.11. – Megyei I. o. (Lőrinci VSC – Berg System Eger SE II.)


2019.05.07. – NB I. – U12 (Eger SE-Tarpa SC)


2019.05.07. – NB I. – U13 (Eger SE-Tarpa SC)


2019.05.05. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-Cigánd SE)


2019.05.04. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Besenyőtelek SC)


2019.04.27. – Megyei I. o. (Bélkő SE-Bélapát – Berg System Eger SE II.)


2019.04.21. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-DVTK II.)


2019.04.20. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Marshall-ASE)


2019.04.17. – Ovis Fesztivál – Eger


2019.04.14. – U7-U9 – 2. Bozsik Fesztivál


2019.04.13. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Maklár SE)


2019.04.10. – NB II. – U15 (Eger SE-Gyöngyösi AK)


2019.04.10. – NB II. – U14 (Eger SE-Gyöngyösi AK)


2019.04.07. – NB III. – Keleti csoport (Eger SE-DEAC)


2019.04.06. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Hevesi LSC)


2019.04.06. – NB III. – U19 (Eger SE-Városi SE Dunakeszi)


2019.04.04. – U18 Leány (Eger SE-Heréd LC)


2019.03.30. – Megyei I. o. (Pétervására SE-Berg System Eger SE II.)


2019.03.30. – NB II. – U14 (Eger SE-FC Dabas)


2019.03.23. – Megyei I. o. (Berg System Eger SE II.-Energia SC Gyöngyös)


2019.03.17. – NB III. – Keleti csoport – 19. forduló (Eger SE-Gyöngyösi AK)


2019.03.17. – OTP Bank Bozsik-program


2019.03.09. – Megyei I. o. – 19. forduló (Berg-System Eger SE II. – Felsőtárkány SC)


2019.03.03. – NB III. – Keleti csoport – 17. forduló (Eger SE-Nyírbátori FC)


2019.02.23. – Megyei I. o. – 17. forduló (Berg-System Eger SE II. – Füzesabony SC)


2019.02.23. – Edzőmérkőzés (Eger SE-MŠK NOVOHRAD LOSONC)


2019.02.16. – Edzőmérkőzés (Putnok FC-Eger SE) (Forrás: Kepecz Zsolt/Putnok FC)


2019.02.16. – Edzőmérkőzés (Berg System Eger II.-Domoszló SK)


2019.02.13. – Edzőmérkőzés (Mezőkövesd-Zsóry SE II.-Eger SE)


2019.02.09. – Edzőmérkőzés (Eger SE-FC Hatvan)


2019.02.06. – Edzőmérkőzés (Eger SE-SBTC)


2019.01.19. – Edzőmérkőzés (Eger SE-Taksony SE)


2018


2018.11.25. – NB III. – Keleti csoport – 16. forduló (FC Tiszaújváros-Eger SE) (Fotók: FC Tiszaújváros)


2018.11.24. – Megyei I. o. – 15. forduló (FC Hatvan-Eger SE II.)


2018.11.17. – NB III. – Keleti csoport – 15. forduló (Putnok FC-Eger SE) (Forrás: www.putnokfc.hu)


2018.11.17. – Megyei I. o. 14. forduló (Berg System Eger SE II.-Borsodnádasdi LASE)


2018.11.11. – NB III. – Keleti csoport – 14. forduló (Eger SE-SBTC)


2018.11.11. – Megyei I. o. 13. forduló (Heréd LC-Berg System Eger SE) (Forrás: Kelemen Ákos fotói)


2018.11.04. – NB III. – Keleti csoport – 13. forduló (Sajóbábony VSE-Eger SE)


2018.11.03. – Megyei I. o. 12. forduló (Berg System Eger SE II.-Lőrinci VSE)


2018.10.31. – NB III. – U19 – 10. forduló (Eger SE-Mezőkövesd-Zsóry SE)


2018.10.28. – NB III. – Keleti csoport – 12. forduló (Eger SE-Tállya KSK)


2018.10.27. – Megyei I. o. – 11. forduló (Besenyőtelek SC-Berg System Eger SE II.)


2018.10.21. – NB III. – Keleti csoport – 11. forduló (Cigánd SE-Eger SE)


2018.10.20. – Megyei I. o. 10. forduló (Berg System Eger SE II.-Bélkő SE-Bélapát)


2018.10.14. – NB III. – Keleti csoport – 10. forduló (Eger SE-ESMTK)


2018.10.13. – Megyei I. o. – 9. forduló (Marshall-ASE-Berg System Eger SE II.)


2018.10.06. – Megyei I. o. – 8. forduló (Maklár SE-Berg System Eger SE II.)


2018.09.30. – NB III. Keleti csoport – 8. forduló (Eger SE-Szolnoki MÁV FC)


2018.09.23. – Magyar Kupa (Eger SE-Dunaújváros)


2018.09.09. – NB III. – Keleti csoport – 6. forduló (Eger SE-Jászberényi FC)


2018.09.02. – NB III. – Keleti csoport – 5. forduló (Eger SE-Füzesgyarmati SK)


2018.08.18. – NB III. – Keleti csoport – 3. forduló (Eger SE-Sényő FC)


2018.08.04. – NB III. – Keleti csoport – 1. forduló (Eger SE-Termálfürdő Tiszaújváros)