2018.03.18  15.00

Pétervására –  Eger SE 0-1 (0-1)

Gól: Szucsik Ádám

Eger: Bollók Gábor – Dóczi István, Lakatos Béla, Sebe Attila, Szövetes Krisztián – Bobos Attila, Kaló Ádám, Szucsik Ádám, Pataki Viktor – Gresó Mátyás, Montvai Tibor

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink piros mez kék nadrágban, a hazaiak kék-sárgában lépnek pályára.

2.perc: Szucsik kapott remek labdát a jobb szélen Montvaitól,  sajnos beadását kivágták a hazai védők.

3. A szögletből máris veszély, Sebe fejelte le a labdát, de a hazaiak kapusa , egy védő segítségével hatástalanította azt.

15.perc. Eltelt az első negyedóra. Az első két helyzetet követően a mezőnyben folyik a játék. Helyzetek nem voltak,

18.perc. GÓÓÓÓÓÓL. Montvai ment el remekül két ember mellett a jobb oldalon. Beadása Szucsikot találta meg, aki kilőtte a jobb felső sarkot. 0-1

22. Egy szögletet követő kavarodás után, Szucsik lőhetett tizenhatról, de nem találta el jól.

24.perc. Veszélyes helyről lőhet szabadrúgást a Péterke. A távolság 19 méter.  Szerencsére magasan fölé szállt a labda.

32.perc. Szucsik robogott el a jobb oldalon, beadása Dobost találta meg, mintegy 11 méterre a kaputól, de sajnos lövése erőtlen volt így a hazaiak kapusa kivédte.

45.perc. Jó helyről végezhettünk el szabadrúgást. Gresó sajnos a sorfalba rúgta a játékszert.

45. perc. Vége az első félidőnek. Az utolsó 15 percben próbálkozott csapatunk, de igazán nagy helyzetig nem jutottunk el. Hozzá teszem, a pálya talaja, nem segíti a szép játékot. Kéne a megnyugtató második gól.

46.perc. Elkezdődött a második félidő.

55.perc. Továbbra is mi irányítjuk a játékot, de az utolsó passzokba mindig hiba csúszik. Sajnos a játékvezetők sincsenek a helyzet magaslatán.

56.perc. Montvai kapott egy jó indítást, egy átvétel után ballal lőtt kapura , de a labda elszállt a kapu előtt.

65.perc. Mezőnyjáték még mindig. Az ellenfél egyik kontrájánál mehetett fel a pulzusunk egy kicsit, de Tóth magasan fölé lőtte a játékszert.

68.perc. Megvolt az első nagy helyzetünk. Gresó szögletét követően, bent a tömegben valaki elfejelte a labdát, de a hazaiak védője kifejelte azt a gólvonalról.

70.perc. Pataki léphetett ki egy remek kiugratást követően, sajnos lövés helyett a cselt választott, a hazaiak védője pedig tisztázni tudott.

72.perc. Cserélt együttesünk. Pataki Viktor helyett Dorkó Alex a pályán.

73. perc. A most beállt Dorkó lőhetett 18 méterről, de az oldalhálóban kötött ki a labda.

75.perc. Első komolyabb hazai lehetőség. Szabadrúgásból a kapufát találták telibe.

76.perc. Itt az újabb egri csere. Dóczi István helyett, Antal Zsolt a pályán.

82.perc. Újabb hazai lehetőség. Szerencsénk volt, hogy a kilépő hazai csatár magasan fölé lőtt.

83.perc. Montvai kapott labdát a bal szélen. Remekül tekert kapura, de a hazaiak kapusa hatalmasat védett.

92.perc. Dobos elé pattant egy labda, ő egyből elvállalta, de kapu mellé szállt.

93.perc. Vége a meccsnek. Nehéz volt, de megvan a 3 pont.