Élő!!!!!! Amennyiben nem tudsz kijönni, kövesd itt a Füzesabony-Eger meccset

Füzesabony – Eger SE 0-3 (0-1)

Gól: Szucsik Ádám. Pataki Viktor, Montvai Tibor

Vezeti: Tóth Zoltán( Pásztory Krisztián, Rézműves Ferenc)

Eger: Bollók Gábor – Kaló Ádám, Lakatos Béla, Sebe Attila, Szövetes Krisztián – Antal Zsolt, Dobos Attila, Gresó Mátyás, Szucsik Ádám, Pataki Viktor – Montvai Tibor. Csere: Sopronyi Dániel, Dorkó Alex, Balogh Martin, Árvai Ádám, Podolecz Péter, Sebe Márk

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink a szokásos piros-kék szerelésben, míg ellenfelünk sötétkékben játszik.

5.perc: A mezőnyben folyik a játék!

7.perc: Megvan az első helyzetünk. Kaló ment el jobb szélen. Középre adott labdája Gresót találta meg, de a rossz talaj miatt rosszul találta el nagy helyzetben.

18.perc. Mezőnyjáték folyik. A labda nálunk, de egyelőre nem tudjuk feltörni az abonyi reteszt.

21. perc: GÓÓÓÓL! Megszereztük a vezetést. Egy jó baloldali támadás után Szucsik érkezik középen és lő a hálóba. 0-1.

30. perc:  Továbbra sincs sok helyzet. Egyelőre kézben tartjuk a mérkőzést.

33.perc: Piros Dobosnak. Hihetetlen. A keze az ellenfél vállán. A spori így döntött.

45.perc: Jó helyzetből szabadrúgás nekünk. Gresó a sorfalba rúgja.

Vége az első félidőnek.

46.perc. Elkezdődött a második félidő.

53.perc: Emberhátrányban is jobbak vagyunk, az utolsó pillanatokban volt egy-két abonyi mentés. Sok idő van még.

60.perc: Kaló kap sárga lapot. Testtel lökés. Hihetetlen a játékvezető.

62.perc: Montvai lép ki üresen, az abonyi játékos buktatja jó helyzetben. Csak sárga. De volt már neki. Itt is piros.

63.perc: GÓÓÓÓÓÓL! Montvai fejel kapura egy szabadrúgás után, a kapus kicsit elnézi, kipattan és Pataki beveri. 0-2

65.perc: GÓÓÓÓÓL!!! Gresó megy el a jobb szélen, jó a beadás, Montvai tanárian befejeli. 0-3

69.perc: Montvai lép ki üresen, emelése épphogy mellé megy. Közben cserélünk. Sebe Attila helyett Dorkó Alex a pályán.

72. Perc: Szucsik remekül szerez labdát, egy az egyben megy a kapusra de kihagyja. Semmi gond. Kézben a meccs.

74.Perc: Dorkó kap hatalmasat. Szabónak a második sárgája. Ez is piros.

77.Perc: Szucsik helyett Árvai Ádám a pályán.

84.perc: Csordogál a játék, mindkét csapat a végét várja. Az ellenfelünk nagyon elfáradt.