Magabiztosan, de vezéráldozattal nyertünk Füzesabonyban

Füzesabony – Eger SE 0-3 (0-1)

Gól: Szucsik Ádám. Pataki Viktor, Montvai Tibor

Vezeti: Tóth Zoltán( Pásztory Krisztián, Rézműves Ferenc)

Eger: Bollók Gábor – Kaló Ádám, Lakatos Béla, Sebe Attila(Dorkó Alex), Szövetes Krisztián – Antal Zsolt, Dobos Attila, Gresó Mátyás, Szucsik Ádám(Árvai Ádám), Pataki Viktor – Montvai Tibor.

Érdekes mérkőzésen vagyunk túl. Győzelmünk nem forgott veszélyben, de sajnos Dobos Attilát kiállította a játékvezető. Hihetetlen ítélet volt, Dobos szétrakta a karját mikor Gallik kifelé sodródott a labdával és beleszaladt játékosunk kezébe. Se szándékos ütés, sem gólhelyzetben kilépő ember nem volt. A játékvezető ennek ellenére úgy döntött pirosat ad. Finom vagyok és azt írom érdekes ítélet volt.

A gólok története:

21. perc: GÓÓÓÓL! Megszereztük a vezetést. Egy jó baloldali támadás után Szucsik érkezik középen és lő a hálóba. 0-1.

63.perc: GÓÓÓÓÓÓL! Montvai fejel kapura egy szabadrúgás után, a kapus kicsit elnézi, kipattan és Pataki beveri. 0-2

65.perc: GÓÓÓÓÓL!!! Gresó megy el a jobb szélen, jó a beadás, Montvai tanárian befejeli. 0-3

Csuhay József: Hoztuk a kötelezőt!

Gresó Mátyás: Két dolog volt számomra érthetetlen, hogy egy héttel a rangadó előtt Gyöngyösről kapunk játékvezetőt, és a mérkőzésen egy olyan kiállítás történt ami TALÁN sárga lapos volt, de még az sem biztos és mégis kiállították az egyik vezérünket. Gratulálok a csapatnak. Nagyot küzdöttünk és KÉSZEN ÁLLUNK!!!!