Élő szöveges tudósítás a Maklár elleni meccsről!

2017.04.15 .   16.30

Maklár – Eger SE 1-1 (0-1)

Gól: Gresó Mátyás

Eger: Bollók Gábor – Szövetes Krisztián, Sebe Attila, Lakatos Béla, Sebe Márk – Dobos Attila, Gresó Mátyás, Kaló Ádám, Szucsik Ádám – Pataki Viktor, Montvai Tibor. Csere: Sopronyi Dániel, Árvai Ádám, Podolecz Péter, Balogh Martin, Antal Zsolt

1.perc: Elkezdődött a találkozó. A Mieink tiszta pirosban, míg a Maklár tiszta kékben játszik.

5.perc: Ahogy azt vártuk. MI birtokoljuk a labdát, a Maklár védekezik és próbál gyors megindulásokkal operálni.

10.perc: Jó helyről lőhettünk szabadot. Gresó beívelése után még a hosszúról visszakapartuk a labdát, de Montvai már csak az oldalhálóba tudott fejelni rossz helyzetből.

14.perc. Hatalmas helyzet a Maklár előtt. Bollók adott el egy labdát, a rátámadó csatárba lőtte. Aki visszatette azt lövésre, szerencsénkre a maklári támadó rosszul találta el a játékszert mintegy 8 méterre a kaputól. Sikerült blokkolni.

17.perc: GÓÓÓÓÓL!!! Montvai vezette keresztbe a labdát, kiszolgálta Gresót aki kilőtte a hosszú alsót. 0-1

19.perc: Majdnem egyenlített a Maklár. Kaptak egy kamu szabadot. A labda jól jött be, meg is csúsztatták azt, Bollók valami fantasztikusan nagyot védett.

22.perc: Most előttünk adódott nagy helyzet. Pataki futott el baloldalon, visszaadott labdáját Montvai robbant be, lövését nem tudom, hogy de a védők blokkolták.

30.perc: Jó helyről szabad a Maklárnak. A 20 méteres nagy lövést Bollók védi szépen.

38.perc. Egy újabb veszélyes beadás után kialakult a kapu előtt egy kis tumultus, de valahogy kapura pörgettük a labdát, ami Tiszolczki kezében halt el.

39.perc. Mi irányítjuk a játékot, de veszélyesek a maklári megindulások.

44.perc. Kis szögletet követően Dobos tekerte kapu elé a labdát, de Montvai fejese erőtlen volt. Tiszolczki magabiztosan védte.

45.perc. Jól indultunk meg a jobboldalon. Sebe lőtte keresztbe a labdát Montvainak, aki egy tolt a labdán és lőtt, de a makláriak kapusa szépen védett.

Vége az első félidőnek.

46.perc: Elkezdődött a második félidő!

51.perc: Gyűrik egymást a csapatok. Helyzet nélkül.

58.perc: Gresó lőhetett szabadot mintegy 18 méterről, de a sorfalról szögletre pattant a labda. A szögletet követően Pataki került hatalmas helyzetbe, de 7 méterről felé lőtt.

60.perc: Egy indítást követően Bollók próbált biztosítani, a maklári játékos elesett, tizenegyest kaptak a hazaiak.  1-1

64.perc. Gresó helyett Antal a pályán.

69.perc. Próbálkozunk, lövések is vannak, de mindenbe belelépnek. Egyszer lőttek kapura és döntetlen. Szinte hihetetlen.

70.perc. Hatalmas Maklár helyzet. Vojtekovszki lőtt 14 méterről, Bollók hatalmasat védett.

71.perc. Antal kerül helyzetbe. Lőtt is 17 méterről, de mellé suhant a labda. Közben Szucsik helyett Árvai a pályán.

78.perc. Árvai cselezgetett szépen, tovább tette Dobosnak, aki lerakta Patakinak. Viktor telibe verte a kapufát.

90.perc: Támadtunk, de gólt nem sikerült rúgni. Vége. A meccsnek biztos, de sajnos a bajnoki címhez is csoda kéne.