Élő szöveges tudósítás a Borsodnádasd elleni meccsről

Fotó: Gyenes Attila

Megyei I. osztály

2017.04.29.   17.00

Borsodnádasd – Eger SE

Reméljük most az internet nem szól közbe, úgy mint Gyöngyöstarjánban és részletesen tudunk beszámolni a meccsről nektek.

Megvan a kezdőnk!

Eger: Bollók Gábor – Kaló Ádám, Sebe Attila, Lakatos Béla, Szövetes Krisztián – Kaló Ádám, Sebe Márk, Gresó Mátyás, Pataki Viktor – Szucsik Ádám, Montvai Tibor. Csere: Sopronyi Dániel, Árvai Ádám, Antal Zsolt, Podolecz Péter, Balogh Martin

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink a szokásos piros-kékben, míg ellenfelünk citromsárga felsőben és fekete gatyában játszik.

5.perc: A Borosdnádasd nem állt be védekezni. helyzetek még nincsenek, ismerkednek a csapatok.

7.perc: Gresó ment el balszélen, be is cselezte magát, de visszaadott labdája Csák kezében halt el.

15.perc: Elment negyed óra. MI próbálunk kezdeményezni, de az utolsó passzokba rendre hiba csúszik.

29.perc: Megvolt az első nagy helyzetünk. Sebe ívelte Montvai fejére, ő lefejelte, Pataki érkezett és éles szögből a felső lécet találta telibe.

37.perc. Főleg felívelésekkel próbálkozunk. Ebből helyzetünk is volt. Montvai fejelte le a labdát, Pataki visszatette neki, Montvai 20 méterről lőtt a kapufa mellé.

40.perc: Montvai ment el a jobb szélen, beadása Patakit találta meg de mellé fejelt.

45.perc: Vége az első félidőnek.

46.perc: Elkezdődött a második félidő. Cseréltünk a szünetben. Sebe Márk helyett Antal Zsolt a pályán.

50.perc: Elment az első öt perc. Először a hazaiak kerültek helyzetbe de Bollók védett, majd Szucsiknak volt lehetősége, de felé vágta a lasztit.

55.perc: Eddig maximum 2 perc tiszta játékidő volt.

60.perc: Kaló jó beadását, Dorkó fejelte kapura, Csák hatalmasat védett.

70.perc: Nulla. 25 perc alatt 5 perc tiszta játékidő.

78.perc. Ívelgetünk, de helyzetünk nincs, de játék sincs.

82.perc: Pataki került nagy helyzetbe, de felé lőtt.

84. perc. Kontra és hazai helyzet. Bollók védett nagyot.

90.perc: Próbálkoztunk, de nem volt átütőerő. Vége!!