Fotó: Gyenes Attila

Dr. Vass Géza Kupa

2017.05.17 – szerda 17.00

Eger SE – Pétervására 5-1 (2-0)

Gól: Gresó Mátyás, Dorkó Alex, Podolecz Péter, Montvai Tibor, Szucsik Ádám ill. Farkas József

Helyszín: Besenyőtelek

Vezeti: Mencsik László(Tamasi Sándor, Németh Márk)

Eger: Sopronyi Dániel – Dóczi István, Balogh Martin, Lakatos Béla, Podolecz Péter, Szövetes Krisztián, Sebe Márk, Gresó Mátyás, Dorkó Alex, Antal Zsolt, Árvai Ádám. Csere:  Bollók Gábor, Szucsik Ádám, Montvai Tibor, Molnár András, Sebe Attila, Farkas Krisztián

Vezetőedző: Csuhay József

Pétervására: Kertész Viktor – Hegedűs Richárd, Darmos Márton, Szabó Márió, Utasi Bence, Nagy Ádám, Madarasi Máté, Nagy Zoltán, Lezsák Roland, Tóth Kristóf, Nagy Martin. Csere: Dudás Attila, Balázs Lajos,Horváth Károly, Farkas József.

Vezetőedző: Sipos Lajos

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink Tiszta pirosban, míg a Pétervására sárga-kékben kezdte a mérkőzést.

2.perc: Dorkó kapott remek labdát a bal szélen, be is húzott vele, de a visszaadott labda pontatlan volt, pedig nagy helyzet alakulhatott volna ki.

5.perc: Itt az újabb nagy helyzet. Dorkó kapott megint remek labdát, üresen léphetett ki, de 13 méterről mellé lőtt.

7.perc: Megvan az első Péterke lehetőség. Nagy Martin kapott szép labdát, de jó helyzetből felé lőtt.

14.perc: Nagy Ádám vállalkozott lövésre, Sopronyi védett szépen.

16.perc: Meg volt Dorkó harmadik nagy helyzete. Sajnos elcselezte.

20.perc: Martin kapott szép labdát, még sikerült neki középre tekerni, ami végül Gresónál kötött ki, de sajnos 16 méterről megeresztett lövése elkerülte a kaput.

21.perc: GÓL! Árvai ment el a jobb szélen, szépen adott középre, Gresó kíméletlenül a léc alá fejelt. 1-0

23.perc: Újabb hatalmas helyzet. Árvai beadása megpattant egy péterkei védőn, Kertész a gólvonalról szedte ki.

24. perc: Labdát szereztünk. Gresó ívelt a hosszúra, Balogh érkezett, kapásból fölé lőtt.

26.perc:  Madarasi Máté kapott sárga lapot.

27.perc:  Árvai Ádám kapott sárgát.

32. perc: Gresó próbálkozott mintegy 30 méterről, de lövése elkerülte a kaput.

35.perc: GÓL! Újabb remek támadás. Balogh cselezgetett a jobb szélen, szépen rakta középre, ahol üresen érkezett Dorkó és a kapuba fejelt. 2-0

39.perc: Ismét nagy helyzet. Szövet találta el rosszul a labdát, ami Árvai elé került, de 4 méterről mellé lőtt.

41.perc: Nagy Zoltán kapott sárga lapot.

45.perc: Vége az első félidőnek.

46.perc: Ötöt cseréltünk a szünetben. Lejött a pályáról. Lakatos, Szövetes, Dorkó, Árvai és Gresó. helyettük Sebe Attila, Farkas Krisztián, Montvai Tibor, Szucsik Ádám és Molnár András a pályán. Aki most mutatkozik be a felnőtt együttesünkben.

51.perc: Megvan a második félidő első helyzete. Szucsik lőhetett tizenhat méterről. De lövése erőtlen volt.

59.perc: Cserélt a Péterke. Darmos helyett Balázs a pályán.

65.perc: Antal szabadrúgását Kertész tolta fölé.

66.Perc: GÓL! Podolecz Péter egy kavarodás után lőtt a rövid alsóba. 3-0

70.perc: Szabó Márió jön le a pályáról, helyére Farkas József érkezik a Péterkénél.

73.perc: A második félidő nagyon lapos.

74. perc: GÓL! Szépített a Pétervására. A csereként beálló Farkas József rúgott szép gólt. 3-1

79.perc: Podolecz Péter kapott sárgát.

88.perc: GÓL! Montvai Tibor is beköszönt. 4-1.

90.perc: Montvai passza után még Szucsik Ádám is fejelt egy gólt. 5-1

90.perc: Nem rossz első, felejthető második félidő. De a lényeg a kupagyőzelem. Miénk idén is a Dr. Vass Géza Kupa.