Élő szöveges tudósítás a Heves elleni bajnokiról

Megyei I. osztály, 4. forduló:

Hevestherm Hevesi LSC – Eger SE 0-3(0-2)

Gól: Vajda Ákos, Fekete Viktor(2)

Eger: Bollók Gábor – Debreczeni Dávid, Lakatos Béla, Komlósi Ádám, Busai Barna – Mikolka Márk – Gresó Mátyás, Vajda Ákos, Titkó Krisztián, Fekete Viktor – Benke Norbert

Sajnos szakadó esőben kezdődött a mérkőzés ami miatt nem tudtuk az első félidőt közvetíteni. Reméljük a második félidőben kegyesebb lesz az időjárás és akkor már élőben olvashatják az eseményeket. Az első félidőben pontatlanok voltunk, ennek ellenére magabiztosan vezetünk. Bollók Gábornak igazából egy komoly feladata volt, de akkor nagyot védett.

20.Perc: Fekete Viktor kapott remek indítást a baloldalon, ő laposan kközépre tette a játékszert, amire Vajda érkezett és belsőszte be a kapuba. 0-1

38.Perc: Ismét Fekete volt a főszereplő. Egy kavarodást követően lövése megpattant az egyik védőn, ami a hálóba kötött ki. 0-2

Az első játékrészben végig mi domináltunk. Amennyiben kevesebb lesz a  hiba, akkor nem okozhat gondot a mérkőzés megnyerése.

Cseréltünk a félidőben. Titkó Krisztián és Mikolka Márk helyett Dobos Attila és Antal Zsolt a pályán.

48.Perc: Szépen járt a labda lábról lábra. Dobos szépen adta Gresónak, aki 16 méterről épphogy mellé lőtt

50.Perc. Debreczeni adott be jobbról, Benke szépen készített le Gresónak, de lövése ismét mellé ment.

55.Perc: Antal adott szép keresztlabdát Lakatosnak, akinek beívelése Busai fejét találta meg. Sajnos mellé csúsztatta azt.

56.Perc: Szabadrúgást kaptunk mintegy 25 méterről. Gresó sistergős lövését a hazaiak kapusa bravúrral védte.

59.Perc: Meg volt a második hevesi helyzet. Besenyei beadását fejelték kapura a hazaiak, de Bollók nagyot védett.

62.Perc: Éledezik a a Heves. A hazaiak támadója ziccerben mehetett a kapunkra, de Bollók ismét védett.

63.Perc: ismét jó helyzetből lőhettünk szabadot, mintegy 22 méterről.  Fekete a sorfalat találta telibe.

65.Perc: benke fordult be szépen. Lövését a hazaiak kapusa védte.

66.Perc: Dobos elé pattant egy kifejelt labda, ő tolt rajta egyet, majd egy életerős lövést eresztett meg, ami fölé ment.

68.Perc: Heves kapott szabadrúgást mintegy 24 méterről, szerencsére túlvariálták. Helyzet sem lett belőle.

72.Perc: Cseréltünk. Gresó Mátyás helyett Palágyi a pályán.

80.Perc: Itt az újabb csere. Vajda Ákos helyett Szucsik Ádám a pályán.

82.Perc: Antal Zsolt tette Debreczeni elé, aki indította Feketét, ő pedig kisodródott helyzetből kilőtte a hosszút. 0-3

84.Perc: Itt az utolsó cserénk. Fekete Viktor helyett Balogh Martin a pályán.