Élő szöveges közvetítés a Heréd elleni mérkőzésről!

Heréd – Eger SE 0-2 (0-0)

Gól: Fekete Viktor, Gresó Mátyás

Eger: Bollók Gábor – Debreczeni Dávid, Lakatos Béla, Komlósi Ádám, Busai Barna – Mikolka Márk, Titkó Krisztián(Dobos Attila), Antal Zsolt(Vígh Ferenc), Szucsik Ádám(Vajda Ákos), Fekete Viktor – Benke Norbert(Gresó Mátyás)

Cserék: Bukta Krisztián, Vígh Ferenc, Vajda Ákos, Gresó Mátyás, Dobos Attila, Palágyi Milán, Balogh Martin

1.Perc: Elkezdődött a találkozó. A mieink tiszta pirosban, ellenfelünk feketében.

6.Perc: Ismerkedtek egymással a csapatok. Mi birtokoljuk a labdát, de eddig egy herédi helyzet. Jó 17 méteres lövés épphogy felé ment.

14.Perc: Próbálkozunk, mezőnyfölényben vagyunk, de helyzetünk még nem volt.

20.perc:  Először Szucsik került nagy helyzetbe, de az utolsó pillanatban nagyot mentettek előtte, majd Busai lőtt mintegy 30 méterről, de az ellenfél kapusa könnyedén védett.

27.perc: A játék képe semmit nem változott. Szenvedünk.

29.Perc: Mintegy 26 méterről lőhettünk szabadot, Antal lövése épphogy elkerülte a jobb felsőt.

32.Perc: Oldalról lőhettünk szabadot, a védők kifejelték Szucsik kapásból ráfordult, nagyon jó lövés volt épphogy elkerülte a kaput.

45.Perc: Nem játszunk jól de a herédiektől sem ezt vártuk. Sok a rugdosódás. Nagyon gyenge meccs.

46.Perc: Nem meglepő módon hármat cseréltünk. Dobos, Gresó és Vajda érkezett, Benke, Szucsik és Titkó helyett.

51.Perc. GÓÓÓÓL!!!! Dobos ment el a szélen, felrúgták így tizenegyest kaptunk. Fekete berúgta! 0-1

55.Perc: Felpörgött a találkozó. Lüktető meccs lett belőle végre.

60.Perc: Szép támadás! Vajda kapta a labdát jobb szélen, jó centerezett középre, de Fekete jó helyzetben rosszul találta el a labdát. Kár érte.

63.Perc: Megint cseréltünk.  Antal helyett Vígh Ferenc a pályán.

66.Perc: Kezd nagyon eldurvulni a meccs. Először Adorján brutalitását nézhettük majd Hajlinger tartott rá Gresó lábára. A bíró kiállította. Finoman fogalmazva sem akart Hajlinger lemenni a pályáról.

70.Perc: Jó beívelést követően Vígh visszarúgta a labdát. Vajda berúgta, de a spori lest ítélt.

72.Perc: Fekete mehetett volna kapuig Balog Bence mezénél fogva visszarántotta. Lap nincs, a szabadot Dobos fölé lőtte.

75.Perc: Vígh beadását Lakatos fejelte rá 3 méterről, Őri hatalmasat védett.

78.Perc: GÓÓÓÓÓÓL! Fantasztikusan futott el Debreczeni a jobb szélen, centerezése megtalálta Gresót, ő a léc alá rúgta.

80.Perc: Jó herédi akció. Jó lövés és nagy Bollók védés!

82.Perc: Összehoztunk egy újabb helyzetet az ellenfélnek. Bollók megint hatalmasat védett.

88.Perc: Mikolka Márk helyett Balogh Martin érkezett.

89.Perc. Egy jó kontratámadás után Vajda rakta Fekete elé a labdát, de kimaradt a helyzet.

90.Perc: Vége a találkozónak!