U12 NB I. Észak-Kelet

Mezőkövesd Zsóry SE 0-1 Eger SE

Gólszerző: Molnár Gábor

Keret: Egyed Dániel, Ferenczi Soma, Németh Gábor, Mester Csanád, Hegyi Zalán, Fűkő Dominik, Tari Bendegúz, Németh Boldizsár, Molnár Gábor, Kelemen Balázs, Szomszéd Dávid, Hamar Botond, Jakab Balázs

Szakál Csaba:Bátortalan, görcsös és rendkívül ötlettelen játékkal tudtuk legyőzni a Mezőkövesd csapatát. Mindkét oldalon adódtak lehetőségek a mérkőzés folyamán. Az első félidőben inkább a Zsóry tudott veszélyeztetni, főként szögletek, szabadrúgások után. Nekünk csupán 2-3 kontra támadásunk volt, amivel veszélyt tudtunk kelteni. A második félidőben abszolút mi domináltunk, voltak kisebb-nagyobb lehetőségeink és ellenfelünk volt az aki párszor kontrázni tudott vagy pontrúgás után zavart kelteni. Ellentétes félidőkön voltunk túl a lefújás után. Ami nagyon bánt és csalódott vagyok, hogy játéktudásunk legkisebb részét mutattuk be. Kapkodtunk, rohantunk, rettentően izgultunk, görcsösen voltunk és abszolút nem voltunk koncentráltak. Részemről egyetlen pozitívuma a mai összecsapásnak, hogy amíg mi a tudásunk legalját vittük ki a pályára, addig ellenfelünk közel a maximumát, hanem a legjavát nyújtotta és ennek ellenére is megtudtuk nyerni ezt a találkozót. Külön kiemelném a kapusomat Egyed Danit, aki nagyon magabiztos volt a mérkőzésen az elejétől a végéig. Egyedüli aki roppant koncentrált és motivált volt a mai nap. A fiúknak jó pihenést!