BORSODNÁDASD–EGER 0–4 (0–2)

BLASE: Csák – Tankó, Kertész, Mészáros K. (Gyárfás, 76.), Tóth M., Érsek M., Váradi R., Cseh P., Gáspár (Váradi J., 65.), Biró (Kriston, 78.), Török. Játékos-edző: Gyárfás Gábor.

EGER: Bollók – Mikolka, Farkas K., Fekete V. (Balogh R., 75.), Antal (Balogh M., 75.), Vajda, Gresó, Titkó (Galambos, 55.), Busai, Debreczeni (Szucsik, 71.), Lakatos B. (Jakab, 75.). Játékos-edző: Vígh Ferenc.

GÓL: Antal (38.), Vajda (39.), Farkas K. (50., 67.).

Vígh Ferenc:A hazaiak játékra alkalmassá tudták tenni a pályájukat, amihez egy kicsit nehezen alkalmazkodtunk. A mezőnyfölènyünk az első félórában meddőnek bizonyult, a félidő hajrájában két egyéni villanás után megnyugtató előnnyel vonulhattunk az öltözőbe . A második félidőben is a mi akaratunk érvényesült, persze benne volt a hazaiak játékában egy- egy gyors kontra, viszont azt sikerült levedekeznünk. A góljaink mellett Csák 4-5 komoly ziccert hárított , de ennek ellenére elégedett vagyok a csapattal mert egy sportszerű ellenfelet győztünk le magabiztosan.