U19 ( 1-0) Eger-Cegléd

2018.10.13. Eger, Északi sportpálya

Pápai Zoltán

edző:

Jó iramú,változatos mérkőzésen egy jól elvégzett szöglet után sikerült itthon tartani a három pontot.

Jók: egész hazai csapat.

Mérkőzés jegyzőkönyv

Eger SE – Cegléd VSE U17     2-1 (1-1)

Gól: Trenka, Halász

Eger SE: Császár – Juhász B. Juhász L. Simon B. ( Gulyás ) Molnár B. –Trenka – Gáspár, Molnár K. Varga, (Bacsó) Derda, ( Rab ) – Halász

Lengyel Lajos

edző:

Nagyon rossz talajhoz az ellenfélnek sikerült jobban alkalmazkodni, mezőnyben a sok ütközésből, a párharcokból jobban jöttek ki, de kapura nem voltak veszélyesek. Viszont egy rövid hazaadást Halász csípet volna el, ha a kifutó kapus nem üti el kézzel előle a labdát. A kiállítás elmaradt, de a 18 méterről elvégzett szabadrúgást Trenka a jobb felső sarokba lőtte. 1-0 Sajnos nem sokáig örültünk a vezetésnek, mert egy súlyos védelmi hiba után egyenlíteni tudtak. A második félidőben agresszívebb mezőnyjátékunkkal több lehetőséget alakítottunk ki, a 83. percben Molnár K. lövése a kapufáról ugyan kijött, de Halász újra jó helyen volt és megszerezte a győztes gólt.

Jók: Juhász B. Molnár K. Gáspár, Halász