S.Nagy, Bakondi-Briz (U13)-Révész-Nagy, Paizs-Kalocsány-Grassi (U12), Bóta-Berecz-Molnár (U13)
Tartalékok:
Kósa, Varga, Káli (U13), Czipó (U13), Kovács (U13)

Szakál Csaba

vezetőedző

Hasonló volt a forgatókönyv mint az eddigi összes mérkőzésünkön. 5-6 hatalmas helyzetet alakítottunk ki az első húsz percben és emellett voltak további lehetőségeink is pontrúgásból a gólszerzésre. Egy középpályán történő labdavesztést követően az ellenfél támadóját tudták kiugrasztani. A védőink helyezkedési hibáját kihasználva szerezte meg a hazai csapat vezető találatot. Sajnos amellett, hogy sok lehetőséget tudtunk kidolgozni a játékunk nem volt meggyőző. Szerencsére a félidő előtt egy szép támadást követően kitudtunk egyenlíteni. Jól jött a szünet a csapatnak és át tudtuk beszélni azokat a dolgokat amiben a második félidőben változtatunk kellett ahhoz, hogy a játékunk feljavuljon. Küzdelmes első félidőt követően a második játékrészben felülmúltuk a hazai gárdát. Kombinatív játékban és erőben az SBTC fölé nőttünk. Nem tudták tartani a lépést velünk. Nagy nyomás alá helyeztük ellenfelünket és sorra dolgoztuk ki a helyzeteket. Tulajdonképp a bekapott gólon kívül nem fenyegetette veszély a kapunkat ezen a mérkőzésen sem. A srácok második félidei hozzáállása nagyon tetszett! Jobban kell koncentrálnunk a befejezéseknél, mert ha az elején élünk a lehetőségeinkkel akkor egy nagy arányú győzelmet könyvelhettünk volna el és nyugodtabban lehetett volna futballozni, így viszont egy nehézzé tett mérkőzésen zsebeltük be a három pontot.