FuNino és Exerlights bemutató edzés

Az Eger Labdarúgó Sport Kft. bemutató edzést szervez az érdeklődő, de elsősorban a régióban működő klubok edzői, vezetői részére.

Az edzés témája, a képzés fontos részét képező Funino és Exerlight technikák alkalmazása, oktatása. Szeretnénk bemutatni az eszközök célját, alkalmazási területeit és a benne rejlő fejlesztési potenciált! Klubunk napi szinten alkalmazza a korosztályos képzésben mindkét elemet, amely az utánpótlás programba is beépítésre került! Az eddigi visszajelzések a használatról rendkívül pozitívak, ezért gondoltuk azt, hogy egy interaktív bemutató edzés keretében megmutatjuk, majd közösen gondolkodunk (pro és kontra) a Funino és Exerlight használatáról. Az edzésen klubunk U9-es csapata fog szerepelni.

A bemutató edzés időpontja: 2018. november 22-e (csütörtök), 18:30-20:00
A bemutató edzés helyszíne: Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, 3304 Eger, Pásztorvölgy u. 25.

Kérjük, hogy részvételi szándékát előzetesen jelezni szíveskedjen Vitányi László szakmai igazgató részére a vezetes@egerse.hu e-mail címen!

Mindenkit szeretettel várunk!


Fükő Péter és Hegedűs Zsolt tartja a bemutató edzést

Vélemény, hozzászólás?