Segítsünk együtt Vietorisz Áronnak!


Amint azt bizonyára tudják kedves olvasóink a korábbi debreceni játékos Vietorisz Áronnal december végén leukémiát állapítottak meg. Klubunk azonnal elkezdte vizsgálni annak a lehetőségét, hogyan tudnánk segíteni a fiú családjának. Vitányi László szakmai igazgató először a DVSC-vel, majd Vietorisz Áron édesapjával vette fel a kapcsolatot. Sajnos a helyzet valóban rossz, így a közös egyeztetés után abban maradtak a felek, hogy igyekszünk segítséget nyújtani a családnak a gyógykezeléshez. A 14 éves játékos megsegítését és az ügymenet lebonyolítását felvállalta a Titánium Alapítvány, amely kezdeményezéshez klubunk is csatlakozott. Ezúton kérünk mindenkit, hogy amennyiben lehetősége van rá, akkor anyagi jellegű segítségét az alapítvány részére juttassa el az alábbi számlaszámra:

11742094-26992051

A gyűjtés 2019. január 28 – február 10. között zajlik, az Alapítvány az ezen időszak alatt felajánlott, részükre eljuttatott összeget egyben fogja a családnak átadni. A család kérése volt, hogy a felajánlott anyagi segítséget egy összegben juttassuk el részükre, amelyet így látunk a legbiztosítottabbnak!

Előre is köszönünk minden segítséget!

Az Eger Labdarúgó Sport Kft. mielőbbi gyógyulást kíván Áronnak, fel a fejjel, hajrá!

Eger veled van! 

 

Vélemény, hozzászólás?