U15 – Eger SE – Besenyőtelek 12-1

Eger SE – Besenyőtelek 12-1

Eger, Felsővárosi Sporttelep

2019. február 17. vasárnap

1. harmad: Balász M. – Major B., Hammer B., Bukucs G., Koós M. – Bársony L., Krinszki B.,  Terjék D., Holló G., – Bozó K., Rácz D.

2.harmad: Balász M. – Fejes Á., Kozma B., Bukucs G., Rácz D. – Bársony L., Krinszki B., Major B., Holló G. – Bozó K., Kovács Á.

3.harmad: Balász M. – Fejes Á., Kozma B., Bukucs G., Koós M. – Bársony L., Krinszki B., Terjék D., Kovács Á. – Bozó K., Rácz D.

Góllövők: Bozó K.(6), Holló G.(3), Terjék D.(1), Major B.(1), Hammer B.(1)

Székely Károly

vezetőedző:

A  4-4-2  játékrendszert alkalmazva az 1.harmadban a  labdakihozatalokat próbáltuk gyakorolni, rengeteg helyzetet
kialakítva melyeket rendre elügyetlenkedtünk, elkapkodtunk ezért csak két gólt tudtunk lőni ekkor. Viszont egymás meg nem értése miatt a védelmünk közepén az ellenfél szerzett vezetést, egy erőszakos csatár jó lövése betörése nyomán.
A második harmadban 8-as lánc védekezésre álltunk be el veszett labda után, viszont az ellenfél labda járatás próbálkozásánál a mélységi vissza passzra kitámadtunk és gyors kontra támadásokat vezettünk sok gólt elérve.
A harmadik harmadban elveszett labda után azonnali vissza támadást alkalmaztunk a labdához legközelebbi 2-2 játékossal az egész pályán,ez a stílus is alakulóban. Több jó labdaszerzés és gól lett az eredménye.
Megérdemelt győzelem de sokkal pontosabban kell játszani előre játékban és sokkal figyelmesebben kell játszanunk, kevesebb technikai hibát ejtve a védekezésben. Látszik a csapatjátékunkon hogy többen nagyon kevés edzésen vettek részt az elmúlt 3 héten betegség és egyéb okok miatt.