NB III. – Keleti csoport őszi menetrendje


A Magyar Labdarúgó Szövetség megtartotta sorsolást az NB III-ban. A 15 őszi fordulón kívül, még 2 előrehozott tavaszi fordulóban szurkolhatunk az Eger SE-nek. A küzdelmek augusztus 4-én kezdődnek és december 1-jén záródnak.


A Keleti csoport őszi menetrendje:

  1. FORDULÓ
    Augusztus 4., vasárnap, 17.00 óra
    Debreceni EAC–Putnok FC
    ESMTK–FC Hatvan
    Ceglédi VSE–Eger SE
    Jászberényi FC–Füzesgyarmati SK
    FC Tiszaújváros–Gyöngyösi AK
    Balassagyarmati VSE–DVTK II.
    Sényő-Carnifex FC–DVSC II.
    Ózdi Kohász SC–Tállya KSE

  1. FORDULÓ
    Augusztus 11., vasárnap, 17.00 óra
    Putnok FC–Sényő-Carnifex FC
    Tállya KSE–Debreceni EAC
    DVSC II.–Balassagyarmati VSE
    DVTK II.–FC Tiszaújváros
    Gyöngyösi AK–Jászberényi FC
    Füzesgyarmati SK–Ceglédi VSE
    Eger SE–ESMTK
    FC Hatvan–Ózdi Kohász SC


  2. FORDULÓ
    Augusztus 18., vasárnap, 17.00 óra
    Balassagyarmati VSE–Putnok FC
    ESMTK–Füzesgyarmati SK
    Ceglédi VSE–Gyöngyösi AK
    Jászberényi FC–DVTK II.
    FC Tiszaújváros–DVSC II.
    Sényő-Carnifex FC–Tállya KSE
    Debreceni EAC–Ózdi Kohász SC
    FC Hatvan–Eger SE


  3. FORDULÓ
    Augusztus 25., vasárnap, 17.00 óra
    Putnok FC–FC Tiszaújváros
    Debreceni EAC–FC Hatvan
    Ózdi Kohász SC–Sényő-Carnifex FC
    Tállya KSE–Balassagyarmati VSE
    DVSC II.–Jászberényi FC
    DVTK II.–Ceglédi VSE
    Gyöngyösi AK–ESMTK
    Füzesgyarmati SK–Eger SE


  4. FORDULÓ
    Szeptember 1. vasárnap, 16.00 óra
    Jászberényi FC–Putnok FC 
    ESMTK–DVTK II. 
    Ceglédi VSE–DVSC II. 
    FC Tiszaújváros–Tállya KSE 
    Balassagyarmati VSE–Ózdi Kohász SC
    Sényő-Carnifex FC–Debreceni EAC 
    Eger SE–Gyöngyösi AK 
    FC Hatvan–Füzesgyarmati SK 


  5. FORDULÓ
    Szeptember 8. vasárnap, 16.00 óra
    Putnok FC–Ceglédi VSE 
    Sényő-Carnifex FC–FC Hatvan 
    Debreceni EAC–Balassagyarmati VSE 
    Ózdi Kohász SC–FC Tiszaújváros 
    Tállya KSE–Jászberényi FC 
    DVSC II.–ESMTK 
    DVTK II.–Eger SE 
    Gyöngyösi AK–Füzesgyarmati SK 


  6. FORDULÓ
    Szeptember 15. vasárnap, 16.00 óra
    ESMTK–Putnok FC 
    Ceglédi VSE–Tállya KSE 
    Jászberényi FC–Ózdi Kohász SC
    FC Tiszaújváros–Debreceni EAC 
    Balassagyarmati VSE–Sényő-Carnifex FC 
    Füzesgyarmati SK–DVTK II. 
    Eger SE–DVSC II. 
    FC Hatvan–Gyöngyösi AK 


  7. FORDULÓ
    Szeptember 29., vasárnap, 16.00 óra
    Putnok FC–Eger SE
    Balassagyarmati VSE–FC Hatvan
    Sényő-Carnifex FC–FC Tiszaújváros
    Debreceni EAC–Jászberényi FC
    Ózdi Kohász SC–Ceglédi VSE
    Tállya KSE–ESMTK 
    DVSC II.–Füzesgyarmati SK
    DVTK II.–Gyöngyösi AK


  8. FORDULÓ
    Október 6., vasárnap, 14.30 óra
    Füzesgyarmati SK–Putnok FC
    ESMTK–Ózdi Kohász SC
    Ceglédi VSE–Debreceni EAC
    Jászberényi FC–Sényő-Carnifex FC
    FC Tiszaújváros–Balassagyarmati VSE
    Gyöngyösi AK–DVSC II.
    Eger SE–Tállya KSE
    FC Hatvan–DVTK II.


  9. FORDULÓ
    Október 12., szombat, 14.30 óra
    Putnok FC–Gyöngyösi AK
    FC Tiszaújváros–FC Hatvan
    Balassagyarmati VSE–Jászberényi FC
    Sényő-Carnifex FC–Ceglédi VSE
    Debreceni EAC–ESMTK
    Ózdi Kohász SC–Eger SE
    Tállya KSE–Füzesgyarmati SK
    DVSC II.–DVTK II.


  10. FORDULÓ
    Október 20., vasárnap, 14.00 óra
    DVTK II.–Putnok FC
    ESMTK–Sényő-Carnifex FC
    Ceglédi VSE–Balassagyarmati VSE
    Jászberényi FC–FC Tiszaújváros
    Gyöngyösi AK–Tállya KSE
    Füzesgyarmati SK–Ózdi Kohász SC
    Eger SE–Debreceni EAC
    FC Hatvan–DVSC II.


  11. FORDULÓ
    Október 27., vasárnap, 13.30 óra
    Putnok FC–DVSC II.
    Jászberényi FC–FC Hatvan
    FC Tiszaújváros–Ceglédi VSE
    Balassagyarmati VSE–ESMTK
    Sényő-Carnifex FC–Eger SE
    Debreceni EAC–Füzesgyarmati SK
    Ózdi Kohász SC–Gyöngyösi AK
    Tállya KSE–DVTK II.


  12. FORDULÓ
    November 3., vasárnap, 13.30 óra
    FC Hatvan–Putnok FC
    ESMTK–FC Tiszaújváros
    Ceglédi VSE–Jászberényi FC
    DVSC II.–Tállya KSE
    DVTK II.–Ózdi Kohász SC
    Gyöngyösi AK–Debreceni EAC
    Füzesgyarmati SK–Sényő-Carnifex FC
    Eger SE–Balassagyarmati VSE


  13. FORDULÓ
    November 10. vasárnap, 13.30 óra
    Tállya KSE–Putnok FC
    Ceglédi VSE–FC Hatvan
    Jászberényi FC–ESMTK
    FC Tiszaújváros–Eger SE
    Balassagyarmati VSE–Füzesgyarmati SK
    Sényő-Carnifex FC–Gyöngyösi AK
    Debreceni EAC–DVTK II.
    Ózdi Kohász SC–DVSC II.


  14. FORDULÓ
    November 17., vasárnap, 13.00 óra
    Putnok FC–Ózdi Kohász SC
    ESMTK–Ceglédi VSE
    DVSC II.–Debreceni EAC
    DVTK II.–Sényő-Carnifex FC
    Gyöngyösi AK–Balassagyarmati VSE
    Füzesgyarmati SK–FC Tiszaújváros
    Eger SE–Jászberényi FC
    FC Hatvan–Tállya KSE


  15. FORDULÓ
    November 24., vasárnap, 13.00 óra
    Putnok FC–Debreceni EAC
    FC Hatvan–ESMTK
    Eger SE–Ceglédi VSE
    Füzesgyarmati SK–Jászberényi FC
    Gyöngyösi AK–FC Tiszaújváros
    DVTK II.–Balassagyarmati VSE0
    DVSC II.–Sényő-Carnifex FC
    Tállya KSE–Ózdi Kohász SC


  16. FORDULÓ
    December 1., vasárnap, 13.00 óra
    Sényő-Carnifex FC–Putnok FC
    Debreceni EAC–Tállya KSE
    Balassagyarmati VSE–DVSC II.
    FC Tiszaújváros–DVTK II.
    Jászberényi FC–Gyöngyösi AK
    Ceglédi VSE–Füzesgyarmati SK
    ESMTK–Eger SE
    Ózdi Kohász SC–FC Hatvan


 

 

Vélemény, hozzászólás?

Scroll Up