U15 leány – Negyedik hely a gyöngyösi rájátszásban

Gyöngyösi AK – Eger SE 2-2 (1-1) büntetőkkel: 3-1

U15 leány – Futsal bronzmérkőzés

Gyöngyös, 2020.02.15.

Az U15-ös lány csapatunk a bronzéremért játszhatott szombaton a gyöngyösi rájátszásban.  A Gyöngyösiek előnyét a mérkőzés végén sikerült kiegyenlíteni, amivel büntetőpárbajra mentettük a mérkőzést, de itt sajnos alulmaradtunk és meg kellett elégednünk a negyedik hellyel.

A mérkőzésről Kollár Péter vezetőedző számol be honlapunkon:

Kollár Péter

vezetőedző:

Az U15-ös lányokkal a Gyöngyös AK csapatával mérkőztünk meg.
Jól indult a mérkőzés egy szabadrúgásból Berencsi Bernadett megszerezte a vezetést, sajnos utána helyzet helyzet hátán de minden kimaradt és az ellenfél átvette a vezetést, amit a hajrában Smuczer Mira még egalizált és jöhetett a hosszabbítás, majd büntetők amiben sajnos alul maradtunk, így összességében hiába tettünk többet a győzelemért nem sikerült megszerezni a bronzérmet, de így sem lehetünk elkeseredettek, 1-2 évvel fiatalabban sikerült az éremért harcolni, így jövőre jó előjelekkel várjuk a folytatást.
Büszke vagyok a lányokra szenzációs dolgokat láttam tőlük elmondhatom szerencsére nem csak egyénileg fejlődtek sokat a lányok hanem csapat szinten is remek társaságot alkotnak.
Köszönjük a szülők támogatását nélkülük mindez nem valósulhatna meg jó látni milyen összetartó közösséget alkotunk.

Mérkőzés jegyzőkönyv (Gyöngyösi AK – Eger SE)