NB III. – Győzelem a Mezőkövesd-Zsóry SE II. ellen

Mezőkövesd-Zsóry SE: Jaksi A. – Tóth K., Baranyi B., Sebe A., Sike D., Bálint A., Kaló I., Juhász Á., Fészki N., Tóth D., Urbán B.

Cserék: Tuza B., Lénárt P., Daru M., Németh A., Hadnagy B., Horváth T., Juhász V., Mészáros Z., Lekli S., Nagy M., Parrag R.

Eger SE: Nacsa P. – Valkay R., Vaskó T., Katona A., nemes M., Antal Zs., Hegedűs D., Gresó M., Pataki V., Boros G., Deli M.

Cserék: Varga H., Kis G., Révész A., Csifó I., Kovács D., Debreczeni D., Olasz D., Farkas K.

Vezetőedző: Sütő Szilárd

Gólszerzők: Gresó M. (2), Boros G.

3. perc: Az ellenfél kapujától 20 méterre szereztünk labdát, mely után Deli M. ugratta ki Gresó M., aki 11 méterről lőtt a kapuba – 0-1

28. perc: Egy szögletrúgás után Pataki V. lőtt kapura, melyet az egyik mezőkövesdi védő kézzel ütött ki a kapuból, amiért a játékvezető 11-est ítélt és kiállította szabálytalankodó játékost. A megítélt büntetőt Gresó M. magabiztosan lőtte a kapu bal sarkába – 0-2

57. perc: Jobb oldali támadást követően Kis G. beadását Boros G. lőtte a hálóba, ezzel beállítva végeredményt – 0-3

– A mai mérkőzés is hasznosan illeszkedett a felkészülésünkbe.
Nagyon sok szép támadást vezettünk, azonban az utolsó döntések nem mindig voltak megfelelőek. A bajnokság kezdetéig azonban meg van időnk, hogy ebben is tovább fejlődjünk.

Mérkőzés fotók (Mezőkövesd-Zsóry SE II.-Eger SE)