NB III. – MSK Rimaszombat – Eger SE 2-4 (1-3)

Eger SE: Varga H. – Debreczeni D., Katona A., Vaskó T., Nemes M., Pál Sz., Hegedűs D., Kis G., Deli M., Gresó M., Olasz D.

Cserék: Császár D. – Valkay R., Kovács D., Farkas K., Antal Zs., Géringer L., Pataki V., Révész A., Boros G.

Vezetőedző: Sütő Szilárd

Gólszerzők: Hegedűs D., Deli M., Gresó M., Boros G.

19. perc – Az ellenfél kapujától 22 méterre egy lecsorgó labda Hegedűs D. elé került , aki igazítás nélkül lőtt a kapu jobb felső sarkába – 0-1

23. percDeli M. a pálya közepén szerzett labdát, ami után Gresó M.-nak passzolt, majd a visszakapott labdát 13 méterről a kapu közepébe lőtt – 0-2

34. perc – Ezúttal is egy labdaszerzést követően alakult ki a támadásunk, ami után most Deli M. átadása után Gresó M. talált a kapuba – 0-3

43. perc – Egy indítást követően az ellenfél csatára ugrott ki és 15 méterről, a kapust átemelve szerezte meg a szépítő gólt – 1-3

64. perc – Jobb oldali támadást követően középre került a labdát Boros G. lőtte a hálóba – 1-4

79. perc – Ellenfelünk egy jobboldali támadás követően lőtt kapura, mely a kapufán csattant, de a kipattanót 21 méterről már sikerült a kapunkba juttatni – 2-4

– Utolsó előtti felkészülési mérkőzésünket vívtuk a  Rimaszombat ellen. A játékosok jó szellemiségben hozták le a mérkőzést, helyenként jó ritmusban futballoztunk. Szeretnénk megköszönni a Rimaszombatiaknak a meghívást és a szívélyes fogadtatást.

Mérkőzés fotók (MSK Rimaszombat – Eger SE)

Köszönjük az MSK Rimaszombat csapatának a meghívást és a mérkőzés utáni vendéglátást!