U17 – Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés

Sajóvölgye Focisuli SE – Eger SE 7-2 (4-0)

U17 – Észak III. osztály – 21. forduló

Jászberény, 2021.04.28.

– Jó minőségű füves pályán játszhattunk egy fizikálisan erős gyors hozzánk mérten labdabiztos ellenfél ellen az Elek Ákos központban. Sajnos a védelmünk most sok helyezkedési hibát elkövetve, feltűnően sok párharcot veszítve, sok eladott labdákkal segítve az ellenfél  gyors támadóit kaptunk sok gól az első félidőben. A középpályásaink sem tudták szűrni a támadásokat kellően sok párharc vesztés, eladott labda,  figyelmetlen pontatlan átvételek voltak ránk jellemzőek. Most ez nem nézett jól ki. Elől a két fiatalabb Kovács Á.-Bakondi B. ék párral kezdtünk, akik igyekeztek megtartani a felpasszolt labdákat, de rossz döntések és technikai hibák és fizikális különbség  miatt csak kevés gólhelyzetet tudtak kialakítani. A második félidőben helyettük Holló G. és Petz P. játszott támadó ékpárt, ami már más kategória volt két szép gólt lőttek és még bennük maradt 2-3 gól, s a középpályásaink is több jó labdával játszották meg őket! Ha nem kapunk ilyen gyámoltalan gólokat a második félidőben, akkor szorossá is tehették volna az eredményt. A védelemben talán csak Mészáros H. párharc nyerései voltak elfogadhatóak, labdakihozatalokban lassúak, pontatlanok voltak, a támadásokat sem tudták most segíteni felzárkózásaikkal. Középpályán nagyon mérsékelt teljesítményt nyújtottunk a sok futás ellenére, nem lehet ennyi labdát eladni párharcot veszíteni. Elől Holló G. és Petz P. kiemelkedett a mezőnyben! Csak szeretnének edzeni keményen!?