Egerszólát, 2021.08.12.

Eger SE U19:

Tuza B. (Szabadkai Á.) – Török J., Mészáros H., Vendel M.,- Barczi A. – Laki B. (Zay D.), Leffler M. – Rácz D. (Rab K.) – Terjék D., Balogh D., Petz P.

Gólszerzők: Balogh D., Vendel M.

– 3×30percet játszottunk a számunkra szokatlan természetes füves pályán, ahol az első harmadban tudtuk azt játszani, amit majd szeretnénk a bajnokságban. De rá kellett jönnünk, hogy sokan meg vannak illetődve, ijedve még mindig, ha felnőttek ellen kell pályára lépni. Természetesen vannak nálunk még akik csak 16 évesek lesznek, s voltak sokan, akik most jöttek szinte 1-2 edzéssel a hátuk mögött a meccsre és így Laki és Rácz kiesése után elfogytak tartalékjaink főleg erőben. Sok ilyen felnőttek elleni meccs kell nekünk hogy elérjük ő szintjüket.

Egyénileg nem nagyon lehet kiemelni senkit mert mindenki csinált ügyes jó dolgot, de sokszor nagyon félénken gyámoltalanul oldottunk meg mérkőzés szituációkat. Köszönjük Egerszólátnak a játéklehetőséget és a vendéglátást!