U13 – Nem sikerült a pontszerzés Nyíregyházán

Nyíregyháza Spartacus FC – Eger SE 8-1 (0-0)

U15 – MLSZ Országos csoport – 3. forduló

Nyíregyháza, 2021.09.18.

– Az 1. negyedet nagyon álmosan kezdtük, nem fizikálisan, hanem fejben reagáltunk túl későn a játék szituációkhoz, amit a hazaiak rögtön kihasználva szereztek két gólt. (2:0)

A 2. negyed volt az egyedüli, ahol végig tudtunk összpontosítani. Védekezésünk sokkal jobban működött, támadásban pedig 2-3 lehetőségünk is volt a gólszerzésre. Gólt egyik csapat sem tudott szerezni. (2:0)

A 3. negyedben igencsak látszódott a két csapat között levő fizikai és technikai különbség, gólt mégis először mi tudtunk szerezni. Egy nagyon szép összjáték eredménye volt amit az edzéseken is gyakoroltunk. Sajnos ez volt az utolsó puskaporunk, innentől  viszont csak a védekezést próbáltuk megoldani. (4:1)

A 4. negyedben annyira elfáradtunk hogy alig tudtuk,szinte csak másodpercekig  birtokoltuk a labdát… (8:1)

A hazaiak győzelme ilyen arányban is megérdemelt.

Eredménytől függetlenül úgy gondolom, hogy az ilyen gyors, kemény, taktikus mérkőzésből csak tanulhatnak a srácok a jövőt illetően.