U15: Eger -GYAK 2:2

Daru Márk edző értékelése: Az első félidő első felében nem becsültük meg a labdát illetve hatalmas területeket hagytunk a Gyöngyösnek, ezért labdabirtoklásban fölénk tudtak nőni, azonban helyzet kialakításig nem jutottak el. 20-25 perctől kezdve elkezdtünk focizni és megtartani a labdát, az ellenfél fölé is tudtunk nőni játékban, amit egy szépen felépített akció után góllal tudtuk befejezni.
Második félidőben már fáradtabb volt mind két csapat rengeteg kiki helyzetből és helyenként csapongó játékból ők tudtak kialakítani helyzeteket. Mérkőzés vége felé szétszakadt a pálya próbáltuk átjátszani az ellenfél védelmét, ők viszont azon voltak, hogy tördeljék a játékot, egy szép átlövessél végül sikerült egyenlítenünk.
Összességében a mérkőzésről; ha megbecsültük volna a labdát és nem kapkodtunk volna akkor úgy gondolom jó játékot tudtunk volna játszani.