NB III.: Itthon tartotta a három pontot az Eger SE

Győzelemmel zárta az NB III-as bajnokság 14. fordulóját az Eger SE. A vendég a DEAC együttese volt a hétvégén. A mérkőzés 18. percében megalapozta a hangulatot a hazai csapat, ekkor szerezte meg az első találatot Jónyer, majd nem sokkal később tizenegyest ítélt az Egernek a játékvezető, amit Simon értékesített. A második félidő nem hozott gólokat, így végül 2-0-ra az Eger nyert a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban. A bajnokság folytatásában a jelenleg első BSVC-Zugló vendégei lesznek az egri fiúk október 30-án, 13 órától.

Céró Bálint vezetőedző értékelése: Csapatunk az eddigi mérkőzések reciprokával törte meg a gyengébb sorozatunkat. Két lehetőségből két gólt szereztünk, ami eddig 7-8 hasonló helyzetből sem ment. Ellenfelünk erősségeit sikerült hatástalanítsuk, megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot. A héten a bajnokság legnagyobb esélyese ellen készülünk. Bízom a hasonló folytatásban.