U17: Vereség a Gyöngyös ellen

Eger SE – Gyöngyösi AK 1-3 (0-2) Gól: Török

Lengyel Lajos vezetőedző értékelése: Jól kezdtünk az első 20 percben mi kezdeményeztünk, többet birtokoltuk a labdát, és egy nagy ziccert is elrontottunk. Ezután egyre több hibával játszottunk és a párharcokban is kezdtünk bizonytalankodni. Mezőnyjáték folyt, a kapuk nem nagyon voltak veszélyben. A félidő közepén aztán egy 25 méteres távoli lövés utat talált a kapunkba 0-1. Nem sokkal ezután Derda felesleges szabálytalankodása után megkapta második sárgáját, így megfogyatkoztunk. Ezt még tetézte egy újabb kapu előtti bizonytalankodás, egy beadás után, kapusunk és védőnk egymásra várt, amit a támadó kapuba fejelt 3 méterről. 0-2

A második félidőben kisebb poszt átalakítás, és csere után 10 emberrel szinte egykapuztunk. A Gyöngyös csak felívelésekből tudott támadást építeni. 15 perc után sikerült szépíteni Török kilépését követően. A második félidő nagy részében az ellenfél térfelén játszottunk, de az utolsó passzok, megoldások nem sikerültek. A nagy igyekezetben, annyira kinyíltunk, hogy a mérkőzés végén kihasználták a létszám fölényüket és lezárták a mérkőzést, 1-3. Több meghatározó játékosunk nélkül, majd létszámhátrányban is sikerült nyiltá tenni a mérkőzést. Sajnos az első félidei dekoncentráltságunknak, vereség lett a vége, hiába küzdöttünk a második félidőben dicsérendő módon!

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!