U10: ,,A fejlődés, a megfelelő edzésmunka és hozzáállás remélem töretlen lesz a továbbiakban is.”

Az Eger SE U10-es csapata Szolnok járt az elmúlt hétvégén.

Nagy Zoltán vezetőedző értékelése: Remekül kezdtük a tornát, az első mérkőzést sikerült megnyerni a Szolnoki MÁV kiválóságai ellen. Ez már alapjába véve nagy öröm volt számunkra, hiszen eddig még nem sikerült győztes ként pacsizni velük a mérkőzés végén. Most azonban kapott gól nélkül, magabiztos győzelemmel hagyhattuk el a pályát. A második mérkőzést Nyíregyháza csapatával játszottuk, ellenük eddig még nem termett babér, most azonban sikerült felvenni a kesztyűt és egy nagyon szoros mérkőzésen 1 góllal maradtunk alul végül. Nem alakult kegyesen a forgatókönyv számunkra, mivel pihenő nélkül kellett végig játszani a mérkőzéseket. Több, mint 140 perc játék 1-1 perc félidei pihenővel, felnőtteknél is emberpróbáló, nem hogy gyermekeknél.

A torna második felére már látható volt, hogy elfáradtak minden téren a játékosok, azonban a szívük és akaratuk vitte előre őket. Küzdöttek legjobb tudásuk szerint. Az Olasz Foci Suli és a Kisvárda legjobbjai ellen 4 gól ellenében 1-et tudtunk rúgni. Jól látható volt a csapatnál a fejlődés, a megfelelő edzésmunka és hozzáállás remélem töretlen lesz a továbbiakban is. Büszke vagyok a csapatra!

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!