NB III.: Győzelem a Pénzügyőr ellen

A Pénzügyőr vendégeként győzőtt az Eger SE NB III-as csapata. A 18. fordulóban egészen a 45.percig kellett várni az első találatra. Ekkor Papp volt eredményes a hazaiak kapuja előtt. Fordulás után a 69.perc Simon értékesített egy találatot. Az eredmény nem változott, így 2-0-ra az Eger nyert a Pénzügyőr otthonában. A folytatásban a Tiszaújváros látogat a Szentmarjay Tibor Városi Stadionba, majd december 4-én a Kisvárda. Ezzel a két mérkőzéssel ér véget a szezon őszi fele.

Céró Bálint vezetőedző értékelése: Nehéz mérkőzésre számítottunk egy mély talajú pályán. Pasaréten eddig egyedül a bajnokságot toronymagasan vezető BVSC csapata tudott nyerni.
Csapatunknak az összedrótozott vezéregyéniségek visszatérése, 2-3 extra futóteljesítmény és a mindent legyőző akarat 3 pontot ért. Büszke vagyok a fiúkra. A Pénzügyőr csapatának, sok sikert kívánok, mi készülünk a Tiszaújváros elleni hazai találkozóra.