Az utolsó hazai edzőmérkőzésen a szlovákiai Fülek együttesét fogadta az Eger SE NB III-as csapata. Két perc után már a vendégek vezettek majd érkezett a válasz a hazai gárdától is Kispál révén. A felidő 1-1-es döntetlennel zárult. Fordulás után a 63. percben Kovács értekesített egy találatot. Nem sokkal később pedig 2007-es játékosunk Koczka talált be a Fülek kapujába. 3-1. Ekkor érkezett egy szépítés a vendégektől, azonban Józsa és Ablonczy bebiztosította a hazaiak győzelmet. Így végül 5-2-re az Eger nyert a Felsővárosi Sporttelepen. Már csak egy edzőmérkőzés vár a csapatra a bajnokság folytatása előtt. Február 5-én, vasárnap a Szolnok vendégei lesznek az egriek, 14 órától.

Céró Bálint vezetőedző értékelese: Csúcsterhelésünk végére érve, nemzetközi játékosokkal megerősített ellenfelünk ellen egy jó iramú mérkőzést játszottunk. Örülök a srácok hozzáállásának és játékának. Hiányérzetem a rúgott gólok számát illetően, illetve a kapott gólok miatt van. Köszönjük a fülekieknek, hogy meglátogattak minket. Sok sikert nekik a továbbiakban.

Kezdők: Furik – Burger, Papp, Farkas, Juhász, Kispál, Berki, Csutora, Jónyer, Simon, Kovács

Cserék: Szalay, Dobler, Hadnagy, Seres, Gáspár, Révész, Vattay, Józsa, Koczka, Schmidt, Hegedűs, Ablonczy

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!