Téli-kupa: Eger SE U19-Mátra SE 3-2

A Téli-kupa utolsó csoportmérkőzésén az Eger SE U19-es csapata a Mátra SE-vel találkozott Füzesabonyban. A hétvégén gyászszünettel kezdődtek a találkozók a Gyöngyöshalász SE elhunyt elnöke, Szabó Gyula emlékének adózva.

A mérkőzésen 3-2-es egri győzelem született. Halász egyszer, míg Rab kétszer volt eredményes az ellenfél kapujánál.

Eger SE II.–MSE-Mátraballa 3–2 (0–1)
Gól: Halász M. 2, Rab K., ill. Nagy A., Papp R.

Fűkő Tibor edző értékelése: Az utolsó csoportmérkőzésünket is lejátszottuk a Téli-kupában. Hatalmas szélben az ellenfelünk egy kontra végén vezetést szerzett a találkozó legelején. Innentől kezdve próbáltuk feltörni a 8-9 emberből álló reteszt az ellenfél kapuja előtt. Az első félidőben még bele tudtak piszkálni az utolsó passzainkba. Félidőben megbeszéltük, hogy türelmesen játszunk és próbáljuk a szélén megbontani a “Mátrai tömörülést”. Végül sikerült megfordítani a találkozót.