U17: Sikeres hétvégéken van túl a csapat

Két hétvégét is sikeresen zárt az Eger SE U17-es csapata. Korábban Hevesen sikeresen vívták meg az U17 korosztály megyei Futsal döntőjét Gyöngyös ellen 8-2 arányban.

Majd február 25-én lejátszották idei első bajnoki mérkőzésünket Sényő csapata ellen.

U17: Sényő – Eger SE 3-7 (1-1)

Lengyel Lajos vezetőedző értékelése: Nehezen alkalmazkodtunk a hazaiak agresszív, szél által támogatott játékához, ráadásul egyéni hiba után hátrányba kerültünk. 20 perc után kezdtünk bátrabban játszani, és ez meghozta az egyenlítést, Czipó által kiharcolt, majd értékesített büntetővel. A második félidőben már pontosabb és gyorsabb támadó játékunk után Mikó duplájával előnyhöz jutottunk, amit Hegyi szemfüles gólja követett. Ekkor kezdődtek el a hazai csapat durvaságai, amit egy idő után a játékvezető is kiállítással honorált. Ennek ellenére a gólváltások között nemegyszer dulakodásig fajult a mérkőzés. Szerencsére jól reagáltuk le ezeket a szituációkat és meggyőző játékkal sikerült lezárni a mérkőzést.

Góllövők: Mikó, Káli 2-2, Czipó, Hegyi, Molnár Jók: Czipó, Fükő, Cseh, Káli