Megye I.: Győzelem a tavasz első meccsén

A Bélkő SE-Bélapát vendége volt az Eger SE második csapata a vármegyei első osztályú bajnokság 14. fordulójában. Az elmúlt szombaton az első találatra egészen a második félidő 61. percéig kellett várni. Ekkor az egrieknél Bakondi volt eredményes, majd nem sokkal később Szikora. A mérkőzés vége előtt 2.perccel  a hazai gárda szépített Jakab talált be az Eger kapujába. Az eredmény így 2-1 lett az egriek javára. A bajnokság következő fordulójában az Eger szabadnapos, így két hét múlva március 18-án játszik újra a csapat az Egerszalók ellen, idegenben.

Nagy Krisztián vezetőedző értékelése: Rossz előjelekkel vágtunk neki az első tavaszi bajnokinak, hiszen gyakorlatilag a komplett védelem ilyen-olyan okokból hiányzott, azonban a csapat rendkívül fegyelmezett játékot mutatott és a mentalitással minden rendben volt. Az első 15-20 percben az ellenfelünk jobb teljesítményt nyújtott, ezután viszont sorra alakítottuk ki a helyzeteket, melyekből sajnos csak kettőt tudtunk értékesíteni, így a végére maradt némi izgalom, azonban teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!