Az MLSZ Regionális bajnokság harmadik fordulójában a Szeged vendége volt, az elmúlt szombaton.  Szegedi a 8. percben betalált a hazai gárda kapujába, majd a félidő vége előtt még egyszer sikeres volt. Fordulás után nem esett találat egyik kapuba sem, így 2-0-ra az Eger nyert. https://adatbank.mlsz.hu/match/61/0/27808/3/1867544.html

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése: Hosszas utazás után érkeztünk Szegedre, azonban egy rendkívül fegyelmezett és motivált csapat szállt le a buszról! Betartották, amiket kértünk tőlük és végig magabiztosak voltak. A második félidőben kimozdítottuk őket a komfortzónából meglepő átszervezésekkel, azonban számomra az egy óriási visszaigazolás, hogy 6-7 perc után az új szituhoz is maradéktalanul alkalmazkodtak. Nagy sikert arattunk és minden dicséretet megérdemelnek a fiúk.

Szeptember 23-án, szombaton a Makó csapatát látja vendégül az Eger SE 14 órától.

Kövesd csapatunkat az Instagramon is, csak egy kattintás!