KLUBÉLET: Ajándékokat kaptunk és adtunk!

Az Eger Labdarúgó Sport Kft. nagy gondot fordít arra, hogy egész évben tevékenyen részt vegyen ne csak a képzésen keresztül a mindennapokban is. Az év utolsó hónapjában ezen cselekmények felerősödnek!

Ezekben a pillanatokban mi is örülünk, ha meglepnek minket és ezáltal még nagyobb boldogságot tudunk a gyerekeknek okozni!

Dr. Pajtók Gábor térségünk országgyűlési képviselője klubunk fiatal sportolóit az ünnepek közeledtével egy ajándékcsomaggal lepte meg. Ezek a csomagok kiosztásra kerültek a gyerekeknek, amely tartalmaz egy szülőknek szóló levelet is.
Dr. Pajtók Gábor ezen támogatással és segítséggel, a klub nevében is szeretné megköszönni a szülőknek egész éves hozzáállást, a gyermekeknek pedig a munkát!

Mi pedig a Képviselő Úrnak köszönjük az önzetlen felajánlást, amelyet klubunk és a gyerekek is nagy örömmel fogadtak!

 

 

Vélemény, hozzászólás?