NŐI FUTSAL NB2: Győzelem az Orosháza ellen!

Folytatta szereplését női futsal csapatunk az NB2-es bajnokságban, ahol az Orosháza csapatát láttuk vendégül! A sérült André Antónia, Kóka Jázmin duó mellé a mérkőzés napján a megbetegedő Bíró Petra is kiesett!

Együttesünk egy nehéz derbin találta magát, ahol agresszív és fegyelmezett vendégcsapattal találkozott!

Végül azonban sikerült a magunk javára fordítani a meccset és megtartani a három pontot. Góljainkon Pintér Petra és Kota Szabina osztozott, aminek köszönhetően előbbi vezeti a vonatkozó listát, míg utóbbi a harmadik helyen áll!

A futsal csapattal kapcsolatos információ, hogy Mátyás Patrícia és Szunyogh Nikoletta a szintén NB2-es Felsőzsolca csapatához igazolt.

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése:
“Nagyon nehéz mérkőzés volt. Fegyelmezetten, stabilan és elégg a kapu előtt védekezett ellenfelünk, akik egy kemény harcmodort is felvettek. Bár összességében irányítottuk a játékos, a szünetben alkalmazott taktikai változtatás már gólokban is meghozta a gyümölcsét!”

A csapat legközelebb 2024. február 04-én 11:00 órától az Újfehértó ellen lép pályára, idegenben.