U16: Döntetlen az idősebbek ellen

U16-os korosztályú együttesünk is gőzerővel készül a tavaszi folytatásra!

A gárda a felkészülés mostani szakaszában az Egerszalók U19-es együttesét fogadta a Felsővárosi Sporttelepen, a derbi pedig 2:2-es döntetlennel végződött.

A csapat az alábbi összeállításban lépett pályára:
Sztrapkovics B. – Török Á., Gergely Zs., Fodor B. – Bocz M., Demeter B., Balogh L., Kapusi Zs., Nagy R., – Jakab L., Demeter B.
Csereként játszott: Csuhay B., Hopka F.

A csapatot is elérte az influenza hullám így több játékost nélkülöznünk kellett a mérkőzésen, illetve a játékosok között van, aki kéztörés miatt nem játszhatott.
A mérkőzés nagy iramban kezdődött, ahol az edzői stáb visszakapta az edzésen gyakorolt dolgokat, jó mentalitásban, ritmusban játszottunk az első félidőben ahol kétgólos előnyt szereztünk Nagy R. és Jakab L. révén, a srácok betartották a taktikai dolgokat. A második félidőben már kihagyott a figyelem és a fegyelem, amit az idősebb játékosokból álló ellenfél megbüntetett.
Hegedűs Dávid tanítványai legközelebb 2024. február 15-én 16:30 órától lépnek pályára Egerben, ahol a Sajóvölgye U16-os együttesét fogadják.