U15: Vereség Mátészalkán

U15-ös korosztályú együttesünk Mátészalkára látogatott, ahol a hazai csapatal találkozott. A mérkőzés részletes jegyzőkönyve ellenfelünkre kattintva érhető el.

A hazaiak jól kezdték a mérkőzést, hiszen tíz perc alatt szerzett két góllal magabiztos vezetésre tettek szert, azonban még a szünet előtt Pirint Ádám fejjel, míg Szegedi Zoltán egy emeléssel vette be a hazaiak kapuját.

A második etapban Szabó Ádám ért bele szerencsétlenül egy labdába, amivel ismét a hazaiak vezettek. Ezt követően mindkét csapat nyílt focit játszott, benne volt az egri egyenlítés, de a hazaiak újabb gólja is.

Végül már senki nem talált be, így a szabolcsiak 3:2 arányú győzelmet arattak!

Dr. Vitányi László vezetőedző:
“Küzdöttünk, akartunk, de most ez ennyire volt elég. Van egy-két dolog, amit rendbe kell tenni a játékosokban és nagyon remélem, hogy erre elég lesz néhány nap.”

A csapat legközelebb 2024. április 13-án 14:00 órától a bajnoki címért küzdő DEAC csapatát látja vendégül.