U16: Fontos győzelem az MVSC ellen

U16-os korosztályú együttesünk az MVSC Miskolc csapatát fogadta az elmúlt hétvégén. A mérkőzés részletes jegyzőkönyve ellenfelünkre kattintva lérhető el.

A csapat tabellán elfoglalt helyezése alapján rendkívül fontos volt, hgoy a közvetlen riválisa ellen győzelmet szerezzen. A csapatban az U15-ös korosztály négy tehetsége Szabó Áron, Márton György, Szabó Ádám, Bányi András is szerepet kapott.

Az elmúlt hetekhez hasonlóan azúttal is kezdeményezőpen lépett fel a csapat, azonban a második félidő közepén a borsodiak szereztek vezetést. A brigád nem esett összes és végül Kapusi Zsombor, valamint Kozák Domonkos góljaival megfordítottuk a mérkőzést és győzelemmel hagyhattuk el a pályát.

Balogh Levente játékos értékelése:
“Azt gondolom, hogy egy nagyon nehéz meccs volt, az elején nem álltunk bele elég komolyan. A bajnokin rengetegett mentünk és nagyon akartunk, bár ez inkább a második félidőben jött ki. Ezt a lendületett kell vinni tovább!”

A csapat legközelebb 2024. április 14-én 12:00 órától Budapesten, az UDSE együttesének vendége lesz.