U11: Évértékelő
A fiú utánpótlás korosztályokban több helyen is két csapatot működtetünk, hogy mindenkinek biztosítsuk a lehetőséget a klubunkban való sportoslára, valamint minden játékos megfelelő szakmai képzést és mérkőzés lehetőséget kapjon.
Az egyik ilyen korosztályunk az U11-es, akik a Bozsik Tornákon képviselték klubunkat minden alkalommal Hevesen és mellette többször is megmutatták magukat tornán, valamint rengeteg élményt szereztek a mögöttünk hagyott évben.
A tapasztalatokról a vezetőedzőt kértük meg egy értékelésre.

Szabó Márió vezetőedző értékelése:
“Túl vagyunk egy hosszú és mozgalmas szezonon. Ami nekem is új volt, hiszen először irányítottam csapatot vezetőedzőként. Minden kezdet nehéz, nálunk sem volt másképp. Különböző okokból kifolyólag viszonylag kevés gyerekkel tudtuk elkezdeni a felkészülést. Az őszi szezon az alapok, szabályok lefektetése, csapattá formálódás jegyében telt. Bozsikoztunk és Jászfényszarun vettünk részt tornán, több-kevesebb sikerrel. A fiúk vevők voltak a munkára, amit az bizonyít a legjobban, hogy ketten fentebb tudtak lépni a télen. Illetve öten állandó résztvevők voltak a köredzéseken. A tavaszi félév során ismét sikerült előre lépnünk. Továbbra is Bozsikoztunk, majd Felsőzsolcán, Hajdúnánáson szerepeltünk. Nagyon nagy dicséret illeti a gyerekeket, mert becsületesen dolgoztak és fejlődni akartak. Ami meg is történt, mind egyénileg, mind csapat szinten. Úgy vélem, ezen az úton kell tovább haladnunk. Az idény során több csapatépítő program is volt: szülő vs gyerek focimeccs, birtok látogatás, forró csokizás a Dobó téren, szülinapi buli. Jó közösséget tudtunk kialakítani a gyerekek és a szülők körében egyaránt. Szeretném megköszönni Lukács Csaba munkáját, aki sokat tett a gyerekek fejlődése érdekében, illetve Pócs Dominik koordinációs edzéseit és a tornákon való részvételét! Most szusszanaunk egy kicsit, augusztusban folytatjuk a munkát!”
