LU14: Harmadik hely és legjobb kapus díj
U14-es korosztályú leány csapatunk a mögöttünk hagyott hétvégén a XXXIII. JP Autó – Suzuki Kupa Nemzetközi Labdarúgó Tornán lépett pályára, amit partner egyesületünk az Egri Focisuli rendezett, az Északi Sporttelepen – így hazai környezetben mérethettük meg magunkat.
A csapat nehéz bajnoki szezonon van túl, ahol végül szenzációs bronzérmet szerzett. A bajnokság azonban már régebben véget ért, így a lányok edzésekkel próbáltak formában maradni. A torna rajtja nehezen indult, de egyre jobban melegedtünk bele és végül a harmadik helyén sikerült előre törnünk.
A kupát végül a remekül teljesítő Csíkszereda vihette haza, de a torna legjobb kapusát mi adtuk, Liktor Nina személyében.

Végh Diána vezetőedző értékelése:
“A torna első napja nem indult a legjobban, de a lányok egy pillanatra sem adták fel. Minden egyes mérkőzésen mindent beleadtak, és meccsről meccsre, napról napra egyre jobb teljesítményt nyújtottak. Végig küzdöttek egymásért és saját magukért is. A nagy hőség sajnos nem könnyítette meg a dolgunkat, hiszen ilyen körülmények között sokkal nehezebb volt végig a mérkőzésekre koncentrálni. Ennek ellenére a csapat óriási akaraterővel minden akadályt igyekezett leküzdeni. Ezúton is szeretném megköszönni a szülők segítségét, akik a mérkőzések alatt folyamatosan hordták a vizet a lányoknak. Ez rengeteget jelentett a csapat számára. Köszönöm továbbá a négy napon át tartó fáradhatatlan szurkolást is – fantasztikus volt érezni a támogatásotokat minden egyes meccsen. Nagyon büszke vagyok a lányokra. Nem kis pályához vagyunk szokva, mégis sikerült alkalmazkodnunk ehhez a kihíváshoz is, és a végére remek eredményt értünk el. Szívből gratulálok a csapatnak a megszerzett harmadik! Megérdemeltétek, és büszke vagyok mindenkire!”