Gáláztunk a Gyöngyös ellen

MLSZ U-19 III. KÖZÉP “B” csoport 11. forduló

Eger SE – Gyöngyös 9-0 (1-0)

Gól: Molnár András (3), Zakar Patrik (2), Fónagy Marcell, Csuhay Márk, Vezekényi Márk, Madarász Zsolt

Eger: Sulya D. – Simon Dominik, Vezekényi Márk, Csuhay Márk, Zakar Patrik, Bálint Csanád, Gyetvai Marcell(Madarász Zsolt) – Eged Armand, Molnár András, Fónagy Marcell(Bocsi Bence), Fodor Gergő

Pápai Zoltán: Sima győzelem,hoztuk a kötelezőt.Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki az ellenfél kapuja előtt,aminek csak a felét sikerült gólra váltani.

MLSZ U-17 III. KÖZÉP “B” csoport 11. forduló

Eger SE – Gyöngyös 5-3 (4-0)

Gól: Farkas Krisztián(2), Révész András, Halász Dominik, Kiss-Szemán Péter

Eger: Kelemen Kristóf – Révész András, Sugár Péter, Trenka Dominik(Tóth Máté), Farkas Krisztián, Csillag András, Terjék Balázs, Kiss-Szemán Péter, Katrinák Zétény, Juhász Levente, Halász Dominik (Juhász Bálint)

Montvai Tibor: Az első félidőben úgy játszottunk mint még eddig soha ,lőttünk négy gyönyörű gólt. Aztán a másodikban jött a szokásos negyedórás rövidzárlat és az ellenfelünk feljött 4:3 ra. Sikerült egy kontrát érvényesíteni amivel lezártuk a meccset. Gratulálok a fiuknak!