NB3: Debreceni vereség

NB3-as együttesünk Debrecenben, a DVSC II ellen játszotta le aktuális bajnoki mérkőzését. A részletes jegyzőkönyv ellenfelünkre kattintva érhető el.

A hazaiak a huszonharmadik percben szereztek vezetést, amelynek köszönhetően előnnyel vonulhattak a pihenőre.

A második félidőben nyújtott játékuknak köszönhetően végül megérdemelt 4:1-es sikert arattak. Gólunkat Major Ernő szerezte.

A mérkőzés videós összefoglalója ITT tekinthető meg.

Csapatunk ismét újoncot avatott, ezúttal a 17 esztendős Barócsi Bence mutatkozott be a nemzeti bajnokságban.

Simon Antal vezetőedző értékelése (heol.hu):
“Gyors és fiatal debreceni csapattal találkoztunk, amely gárdával szemben nem tudtunk olyan ellenállást tanúsítani, hogy megnehezítsük a dolgukat, ezért sima vereséggel kell elhagynunk a várost.”

Az együttes legközelebb 2024. szeptember 01-én 16:00 órától a Kisvárda II csapatát fogadja Egerben.