ÉLŐ eredménykövetés a Besenyőtelek-Eger mérkőzésről

Honlapunk úgy döntött, hogy ha valaki nem tud leutazni Besenyőtelekre, az is élőben követhesse az eseményeket. Mi megpróbálunk részletesen beszámolni a találkozóról.  14.30-kor kezdünk!

Gól: Montvai Tibor(2), Gresó Mátyás(2)

Játékvezető: Tóth Zoltán (Palásti Krisztián, Lovas Norbert)

A játékosok megérkeztek Besenyőtelekre. A keretből Farkas Krisztián sérülés, Sebe Márk pedig betegség miatt maradt ki.

Eger: Bollók G. – Szövetes K., Lakatos B., Sebe A., Dóczi I. – Dobos A., Gresó M., Kaló Á., Szucsik Á. – Pataki V., Montvai T. Csere: Sopronyi D., Dorkó A., Antal Zs., Podolecz P., Balogh M., Árvai Á.

1. perc elkezdődött a mérkőzés. A mieink a szokásos piros mez, kék nadrágban vannak, míg ellenfelünk zöld – feketében lép pályára.

3. perc, megvolt az első helyzetünk. Gresó szerzett labdát, majd 25-ről előtte, az ellenfél kapusának nagyot kellett védenie.

5.perc, Montvai kapott remek labdát a tizenhatoson belül, majd a védő szorításában elesett, de a büntető elmaradt.

7. perc, jó helyzetből lőhettünk szabadrúgást, de Gresó középre tartó labdáját a hazai hálóőr magabiztosan védte.

10. perc, ismét egy jó szabadrúgás lehetőség.  De Montvai erős lövése magasan fölé szállt.

12. perc. GÓÓÓÓÓL!!! Megszerezte vezetést csapatunk. Bollók rúgta ki a labdát, Montvai csapott le rá és szépen rúgta el a kifutó kapus mellett. 0-1

15.perc, ellenfelünk első kapura lövése. Jónás szabadrúgását védte Bollók magabiztosan.

16.perc. GÓÓÓÓÓÓÓL!!! Itt van a második. Dóczi remekül lőtte át a labdát a hosszúra, ahol érkezett Gresó és fantasztikusan nagy gólt lőtt kapásból. 0-2

19.perc. Első támadásából a Besenyőtelek is gólt szerzett. 1-2

28.perc. Egy újabb egri helyzet. Szucsik kapott egy szép labdát a bal szélen. Tekerése épphogy elkerülte a kaput.

31. perc, Újabb Besenyőtelek helyzet. Jónás kevergetett a baloldalon. Beadás üresen találta társát, aki a lövés helyett beadást választott. Nagy szerencsékre.

33. perc. Tizenegyes gyanús eset a mi tizenhatosunkon belül. A játékvezető tovább engedte.

37.perc, Gresó kapott sárga lapot.

43.perc, Egy fantasztikus kontrát vezettünk. Dobos kapott remek labdát a jobb oldalon, de lövését hatalmas bravúrral védte a hazaiak kapusa.

45. Vége az első félidőnek.

46. Elkezdődött a második félidő.

52.perc. Itt az első ziccer a második félidőben. Montvai lépett ki üresen. Sajnos a kapus és a kapu mellett is elrúgta a labdát.

54.perc. Újabb remek indítás. Dóczi léphetett ki üresen. de a hazaiak kapusa remekül lépett ki kapujából és az utolsó pillanatban tisztázni tudott.

58.perc. GÓÓÓÓÓÓÓL! Gresó szögletét Montvai remekül fejelte a jobb alsóba. 1-3

62.perc. A Besenyő előtt is nagy helyzet. Egy szögletet követően Bollóknak kellett hatalmasat védenie.

64.perc Gresó futott le jobb szélen. Beadását Szövetes fejelte vissza, Montvai befordult, de ballábas lövése épphogy elsuhant a kapufa mellett.

71. Perc. Nagy szerencsénk volt. Urbán lépett ki, üresen vihette a kapura, de a kapufát találta telibe.

81. Perc. Cserélt együttesünk. Pataki helyett Dorkó a pályán.

82. Perc. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL !!!! A kaputól mintegy 17 méterre lőhettünk szabadot.  Gresó szépen betekerte. 1-4

85.Perc. Kettőt cserélt csapatunk. Lejött Gresó és Szucsik, bement Árvai és Antal.

90.Perc. Vége a mérkőzésnek.