Jó meccsen, magabiztos győzelmet arattunk Besenyőtelken

Honlapunk úgy döntött, hogy ha valaki nem tud leutazni Besenyőtelekre, az is élőben követhesse az eseményeket. Mi megpróbálunk részletesen beszámolni a találkozóról.  14.30-kor kezdünk!

Gól: Montvai Tibor(2), Gresó Mátyás(2)

Játékvezető: Tóth Zoltán (Palásti Krisztián, Lovas Norbert)

Eger: Bollók G. – Szövetes K., Lakatos B., Sebe A., Dóczi I. – Dobos A., Gresó M.(Antal Zs.), Kaló Á., Szucsik Á.(Árvai Á.) – Pataki V.(Dorkó A.), Montvai T. Csere:

Gólok története:

12. perc. GÓÓÓÓÓL!!! Megszerezte vezetést csapatunk. Bollók rúgta ki a labdát, Montvai csapott le rá és szépen rúgta el a kifutó kapus mellett. 0-1

16.perc. GÓÓÓÓÓÓÓL!!! Itt van a második. Dóczi remekül lőtte át a labdát a hosszúra, ahol érkezett Gresó és fantasztikusan nagy gólt lőtt kapásból. 0-2

19.perc. Első támadásából a Besenyőtelek is gólt szerzett. 1-2

58.perc. GÓÓÓÓÓÓÓL! Gresó szögletét Montvai remekül fejelte a jobb alsóba. 1-3

82. Perc. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL !!!! A kaputól mintegy 17 méterre lőhettünk szabadot.  Gresó szépen betekerte. 1-4

Montvai Tibor: Nagyszerű mérkőzést nyertünk meg, 2-0-nál sajnos kaptunk a semmiből egy gólt, de a csapat erejét mutatja, hogy a második félidőben a széllel szemben is kiválóan játszottunk és behúztuk ezt a nagyon fontos meccset.

Csuhay József: Megérdemelten nyertünk!